Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Horoskop na bobří úplněk ve znamení Blíženců: Býci se dostanou do hádky, Kozorohové se vyžijí po kreativní stránce

Úplňkový horoskop
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
Horoskopy

Listopadový úplněk ve znamení Blíženců nese označení bobří. Keltové ho označovali jako smuteční úplněk, mrazivý úplněk či úplněk nejtemnějších hlubin. Tento čas se věnujte hlavně své kariéře. Také si ale udělejte čas na nové věci. Choďte do společnosti a poznávejte nové lidi. Co všechno přinese bobří úplněk vašemu znamení? To si přečtěte v našem horoskopu. Úplňku ve znamení Blíženců se dočkáme v pondělí 27. listopadu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nastává úplněk ve znamení Blíženců. Bude se vám dařit hlavně na obchodních schůzkách, získáte užitečné kontakty, jež brzy uplatníte. Pozor byste si měli dát na roztržitost a netrpělivost. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Během tohoto úplňku v Blížencích se zamyslete, zda byste si neměli zvýšit svou kvalifikaci. Mohli byste se zapsat do kurzu nebo si zlepšit jazykové znalosti. Pomáhejte také těm, kteří to potřebují. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Úplněk ve znamení Blíženců vás přiměje k tomu, abyste přehodnotili některá dřívější rozhodnutí. Nejspíš budete muset změnit nebo zrušit některé své plány. Vyhýbejte se riskantním záležitostem. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Milí čtenáři, úplňkový horoskop by mohl přinést nedorozumění a hádky. Pokuste se udržet své emoce na uzdě a vyvarujte se konfliktů. Nastal vynikající čas pro změnu životního stylu a úpravu jídelníčku. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nastává úplněk ve vašem znamení. Neplánujte si raději přesný program, všechno se bude měnit. Máte v hlavě spoustu plánů, které ovšem nedotahujete do konce, ačkoli byste se o to měli snažit. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Úplněk přináší neklid a zvýšenou nehodovost. Není vhodná doba pro obchodní schůzky a jednání. Neplánujte si náročný program, raději myslete na relaxaci, dopřejte si bylinnou koupel. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Úplňkový horoskop vás varuje před emočními výkyvy. Pozor si dejte na informace, které se k vám dostanou, nemusejí se zakládat na pravdě. Nepijte alkohol a vyhýbejte se riskantnímu chování. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Úplněk vás nabádá, abyste popřemýšleli, v čem se chcete zlepšit a co nového byste se mohli naučit. Přihlaste se do kurzu, na seminář, vyberte si zajímavý workshop, doplňte si vzdělání. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Úplňkový horoskop ve znamení Blíženců vás varuje před neklidem a netrpělivostí. Zkuste zachovat chladnou hlavu a nevrhejte se bez rozmyšlení do změn, které by se vám nečekaně mohly naskytnout. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Neplánujte si přesný program, neboť ho budete muset měnit. Připravte se na to, že okolnosti budou značně proměnlivé. Měli byste být tolerantnější k ostatním lidem. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Úplněk v Blížencích ukazuje na výskyt nepředvídatelných situací, které by mohly zásadně ovlivnit váš budoucí život. Pozor si dejte na netrpělivost, všechna rozhodnutí si nejprve pořádně promyslete. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop, kdy nastává úplněk ve znamení Blíženců, prozrazuje, že se vám bude dařit v kreativních činnostech. Potřeba komunikace je zvýšená, vyřídíte více věcí, než bývá obvyklé. Co dalšího vám bobří úplněk přinese, to odhalíte v naší fotogalerii.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy