Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Horoskop lásky: Panna najde letos štěstí s Býkem, jak na tom budete vy? Víme, s kým vám to letos bude klapat!

Vyberte si partnera podle znamení, které k vám sedí, a váš vztah bude
fungovat.
Pokud už máte dost vašich failů v lásce a nebaví vás neustále šlapat vedle, vyberte si partnera podle znamení. Pokud nevíte, kdo k vám nejlépe pasuje, máme pro vás přehled, který vám pomůže se zorientovat. S kým vám letos budou nejvíc dupat králíci a komu se raději vyhnout?

Beran k Vodnáři

Ačkoliv jsou vznětliví Berani pravým opakem plachých Vodnářů, máte stejný smysl pro dobrodružství. A v tomto ohledu si budete letos určitě notovat. Spojuje vás spontánnost a odvaha neustále zkoušet něco nového. Zatímco někteří se ve vztahu začnou po chvilce nudit, pro Berany a Vodnáře to určitě nebude fádní. A to o svém vztahu může říct málokdo.

Býk k Rakovi

Tato dvě znamení jsou na stejném fyzickém i emocionálním levelu. Letos by mohla přijít vaše chvíle, hlavně kvůli tomu, že už máte dost narážení na špatné partnery. Budete si prostě rozumět, mít pro sebe pochopení a dokážete ocenit jeden druhého.

Blíženci k Vodnáři

Sdílíte spolu inteligenci a kreativitu. To vás poměrně pevně spojuje na emocionální úrovni. Rozumíte si a nevadí vám trávit každou minutu společně. Přesto jste schopni poskytnout jeden druhému svobodu, kterou potřebuje. Letos se naladíte na stejnou vlnu.

Rak k Rybám

Čeká vás poměrně silný a vášnivý vztah. Nebudete se snažit změnit jeden druhého. Zatímco Ryby se rády obklopují ostatními, Raci rádi krmí okolí svými moudry. A proto si budete notovat. Nejdůležitější totiž je akceptovat toho druhého takového, jaký je.

Lvi ke Střelcům

Může se zdát, že tato ohnivá znamení se nesnesou, ale ve skutečnosti si obě dokáží pořádně užít života. Navíc vědí přesně, co chtějí, a dokáží se navzájem podporovat a hecovat v dosažení svých cílů. Každý jiný pár vám bude tenhle vztah závidět!

Panna k Býkovi

Tvrdohlavá znamení, ale sdílejí stejné hodnoty téměř ve všech aspektech života. Především pak sdílejí trpělivost jeden pro druhého a málokdy dělají z komára velblouda. Respekt a upřímnost jsou jejich zásadou, a proto to letos bude opravdu jiskřit.

Váha k Blížencům

Tato dvě vzdušná znamení si mohou docela dobře létat ve svém vlastním světě společně. Sdílejí spolu především inteligenci. Váš vztah bude harmonický a málokdy to bude skřípat, protože jste intelektuálně na stejné úrovni a jeden druhého jen tak nevykolejíte.

Štír k Rakovi

Myslíte si, že tato dvě znamení by se spíše navzájem pobodala? Naopak, přesto, že jsou obě značně emotivní, to je právě to, co je spojuje. Navzájem se budou doplňovat a jeden pro druhého budou oporou.

Střelec k Beranovi

Tahle dvě znamení spolu sdílejí především lásku k životu! Dokáží si jej užít opravdu naplno s jeho klady i zápory. Dokáží spolu kráčet životem se stejným energetickým nábojem a to je spojuje. Skoro bychom řekli, že jste se letos hledali, až jste na sebe zbyli.

Kozoroh k Býkovi

Dokážete si představit pravou lásku přesně jako z romantických filmů? Takovou, ze které se vám bude zvedat žaludek, jak budete přeslazeni? Ano, i to je možné v reálném životě, ale pouze pokud se potká Býk s Kozorohem. Potkáte se letos?

Vodnář k Blížencům

Tyto dvě citlivky budou působit poněkud zvláštním dojmem, především na své okolí. Nicméně vaše podivínství vás spojí natolik, že bez sebe nebudete moci být. Koneckonců s Vodnářem jakožto s nejadaptivnějším znamením by chtěl být každý.

Ryby ke Štírovi

Vášeň se v tomto vztahu nezapře. Budete natolik fascinováni jeden druhým, že o sobě budete chtít vědět všechno. Na mentální a emocionální úrovni jste totiž na stejné vlně a budete si velmi rozumět. Je to trochu s podivem, vzhledem k tomu, že se Štíry skoro nikdy nikdo nevydrží. Nicméně pokud jako Štír narazíte na Rybu, raději si ji nenechte odplavat.

Mohlo by vás zajímat

Další články