Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Horoskop lásky na září: Berani si budou šlapat po štěstí, Panny zatouží po svatbě a potomkovi

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
horoskop lásky

S přicházejícím podzimem budou mít jednotlivá znamení zvěrokruhu potřebu klidu, harmonie a domova. To může vynést na stůl důležité otázky ohledně společné budoucnosti. Už víte, co tento měsíc čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V lásce se vám bude v září opravdu dařit. Navzdory tomu vás překvapí pocit, že to, co máte doma, není dost. Možná i v noci se vám budou zdát erotické sny o tajemném neznámém. Dejte si pozor, Vodnáři! V galerii najdete, co dalšího vás tento měsíc překvapí.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Během září potkáte na kulturní akci nového člověka, který vám může změnit pohled na svět. Naučí vás být více pozitivní a pouštět se odvážně do nových věcí. Užijete si opravdu zajímavý měsíc! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Šlapete si po štěstí, ale to ostatně víte i sami. Vaše neustálá nevraživost způsobuje další a další hádky, které neberou konce. Přitom by stačilo tak málo a můžete si užívat lásku, o které v hloubi duše sníte. V galerii najdete, čeho se v září vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Budete mít potřebu neustále něco podnikat a někde výletit, partner s vámi však tuto myšlenku sdílet nebude. Naopak by vám mohl dát najevo, že zbytečně mrháte společnými financemi. To je však oblast vašeho vztahu, kterou byste měli už skutečně probrat! Tip najdete v galerii.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Věřte sami sobě a naučte se mít rádi. Jedině tak vás může mít rád i někdo další. Jak můžete chtít, aby se do vás někdo zamiloval, když jste se do sebe doposud nezamilovali sami? To, co si o sobě myslíte, to vyzařujete navenek. V galerii najdete, na co si dát tento měsíc pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Měli byste vystoupit ze své obranné schránky a konečně zariskovat. Vždy čekáte na to, až budete mít ve věcech absolutní jistotu, ale takhle láska nefunguje. Jak jinak chcete poznat nepoznané a zažít trochu dobrodružství? V galerii najdete, co vás tento měsíc potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Budete sršet energií! A takový protějšek k sobě tento měsíc potřebujete. Nezadaní budou tak hledat stejně aktivní jedince, se kterými mohou sdílet lásku ke sportu. Zadaní budou své partnery naopak vybízet k větší aktivitě než doposud. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

U dlouholetých párů se bude v září řešit svatba a početí potomků. Bohužel to vypadá, že na tyto věci nebudete sdílet stejný názor a vaše časové představy se v tomto hrubě liší. Bude třeba trpělivosti takovou diskusi vyřešit k oboustranné spokojenosti. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V září byste neměli ve vztahu zapomínat na intimitu a něžnosti. Vypadá to, že v poslední době pro vás byla prioritní práce a koníčky. Nezapomínejte však, že i u vášnivých chvilek můžete relaxovat a vyčistit si hlavu. V galerii najdete, co dalšího vás v září čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V září budete prahnout po změně. Otevírají se vám nové možnosti, a to zejména co se nezadaných týče. Dostanete se totiž do jiného prostředí, ve kterém máte šanci i na nová seznámení. Buďte jim otevřeni! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Důvěřujte sobě a životu. Váš partner je tou nejvyšší možnou formou ochrany, kterou vám vesmír dal do života. Ukazuje vám směr a umí z vás dostat to nejlepší. Důvěřujte mu a následujte jeho rady. Mnohokrát se vyplatí. V galerii najdete, na co si dát tento měsíc pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

S partnerem spolu trávíte velmi málo času, což se začíná na vašem vztahu nepříjemně podepisovat. Komunikace je základ a je to i stavební kámen pro intimitu. Pokud nejste momentálně spokojeni se svým sexuálním životem, víte, odkud vítr vane. Tip na září najdete v galerii.

Související články

Další články