Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Horoskop lásky na říjen: Rybám hrozí rozchod, Raky zklame intimní život

Horoskop lásky na říjen 2021: Rybám hrozí odchod partnera, Raky zklame sexuální život
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
horoskop lásky

Podzim nahrává změnám, a to zejména v partnerských vztazích. Znamení zvěrokruhu si projdou velkou transformací, která jim umožní změny v jejich životech. Už víte, co čeká v říjnu 2021 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V lásce zažijete velké otřesy, které povedou k pokojné stabilitě. Je třeba si vyříkat mnoho věcí a ujistit se, že zvládnete, co vás čeká. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy na tento měsíc mají.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud budete partnera neustále za něco urážet a něco mu vyčítat, brzy vám uteče. A věřte, že už ho to skutečně napadlo. Není to s vámi teď úplně jednoduché. V galerii najdete, na co se můžete těšit.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Držíte v sobě přesvědčení, že nic není v životě zadarmo. A tak přistupujete i ke svému vztahu. Podvědomě však počítáte s neustálým bojem, který se vám do reálného života projektuje. V galerii najdete váš tip.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pečujte o svůj vztah, neberte ho jako samozřejmost. Uvědomte si, kolik lidí chodí po světě a chybí jim láska. Vy ji máte a nevážíte si jí. V galerii najdete, čeho se tento měsíc vyvarovat.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Váš partner vám tento měsíc ukáže, že stojí za všechny potíže i starosti. Ačkoli budete mít pocit, že byste to nejraději vzdali, dejte mu ještě šanci. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Váš sexuální život nebude tento měsíc žádná sláva. Pokud toužíte po blízkosti svého partnera, buďte tentokrát iniciátorem. Ukažte mu, jaké jsou vaše touhy. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dejte přednost partnerskému vztahu před prací. Láska potřebuje pozornost, péči a laskavost. Poslední dobou spíše ukazujete, že si ničeho nevážíte. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Společné aktivity vás tento měsíc s partnerem spojí. Měli byste se zaměřit zejména na plánování budoucnosti a společné cíle. V posledních týdnech žijete jako jednotlivci. V galerii najdete váš tip na měsíc říjen.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte ke svému partnerovi upřímní, ale mějte pochopení pro jeho postoje. Není nic, co by se nedalo společně zvládnout, ale musíte být tým. Přestaňte bojovat proti sobě. V galerii najdete, čeho se tento měsíc vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pro svou lásku uděláte tento měsíc absolutně všechno. Nezapomínejte však na svou hrdost, kterou ohrožujete. Ve vztahu si musí být oba partneři rovni. V galerii najdete, co vás tento měsíc překvapí.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento měsíc upevníte svůj vztah s partnerem a dosáhnete úplně nové úrovně vztahu. Pokud pomýšlíte na rodinu, nebojte se. Jste dostatečně silní na to, abyste zvládli cokoli. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přiznat si svou chybu bude pro vás tento měsíc naprosto klíčové. Pokud ukážete, že umíte komunikovat a jste otevření řešením, váš partnerský vztah to posílí. V galerii najdete, co vás může překvapit.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy