Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

HOROSKOP LÁSKY NA PROSINEC: Štíři svádí k neřestem, Ryby se beznadějně zamilují

Zdroj: pinterest
+ Dalších 11 fotografií
HOROSKOP LÁSKY NA PROSINEC
Kdy jindy, když ne o Vánocích. Právě předvánoční čas přeje lásce a romantickým dobrodružstvím. V tomto období mnoho z nás žádá, aby se nám do cesty postavil ten osudový. Ve vánočním čase si naše duše žádají víc. Ale co na to hvězdy? Přijde zrovna vám do života někdo nový? Nebo bude ve vašem vztahu docházet k častějším třenicím? To se dozvíte v PROSINCOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, negativní emoce musí pryč! Vaše rozbouřenost může být nebezpečná pro váš vztah. Vaše drahá polovička vám dá najevo, že vaše láska je jen ve vašich rukách. A co singles? Najdou o Vánocích novou lásku? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, žádný ctitel vám neodpustí vaši lenost. Buďte aktivní a ukažte, že i vy umíte být zábavní. Pokud se vám však bude někdo vysmívat, dejte mu jasně najevo, že takto s vámi nikdo zametat nebude. A co čeká zadané Býky? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, prosinec bude obdobím, kdy se postaráte, aby ve vašem vztahu nebyla žádná nuda. Právě teď začne ta pravá extáze. Vaší opravdu silnou stránkou je předehra. Takže prosinec přinese opravdu vzrušující chvíle. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, ve svém milostném životě pokleknete před svým miláčkem. Záleží, zda o to vůbec stojí. Čeká vás studená sprcha. Full servis není pro všechny. Bolavé srdíčko si budete léčit v okruhu svých nejbližších. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v tomto měsíci musíte počítat i s odmítnutím. Je na to vaše ego připraveno? Někdo přímo utluče to divoké zvíře, které se ve vás ukrývá. Odreagování budete hledat u placených dívek. A jak vám to bude klapat ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v prosinci se dostanete do milostného trojúhelníku. Jak z toho ven? Své touhy krotíte pomocí alkoholu. Kocoviny ve vánočním čase nejsou nic moc, na to nezapomeňte! A co vás čeká s vaší láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner1

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, své drahé polovičce darujete krásný vánoční čas bez výčitek. Vše bude probíhat v klidu a bez třenic. Své touhy budete odhalovat kousek po kousku, jak to máte rádi. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, zcela nenuceně svého partnera vyzvete k nemravným hrátkám. Pokud uvažujete o manželství, není to ten nejlepší způsob vyznání lásky. Pokud chcete uspořádat show, své fantazie raději točte okolo zážitků. A copak čeká na singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, s náročnou vánoční atmosférou přichází i odmítnutí se pevněji vázat. Kdo nesplňuje vaše požadavky, toho hodíte okamžitě přes palubu. Ani tak nemáte chuť na zamilované polibky u vánočního stromečku. A jak to bude ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, na společné dovádění je příliš pozdě. Doteď jste se k ničemu neměli, a tak se vaše drahá polovička zabaví jiným způsobem. Možná dostanete šanci, vymyslete program, kterému neodolá. A jak se bude dařit nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v prosinci budete pravým virtuosem svádění. Ve svém partnerovi chcete probudit všechny stupně slasti. Předvedete, jak umíte tančit po jeho kůži. Prostě na sex myslíte v první řadě. I singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, v tomto měsíci budete vystupovat jako silný vůdce a dobyvatel. Ale nebudete vědět, co vlastně chcete a na existenci vaší drahé polovičky jako byste zapomněli. Je to ale jen strach z vlastních citů. A co singles v prosinci? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články