Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

HOROSKOP LÁSKY NA LISTOPAD: Vodnáře problémy v lásce neminou, Kozorohy čeká osudové setkání

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
MĚSÍČNÍ HOROSKOP
Právě listopad nabídne jednotlivým znamením spoustu vzrušujících zážitků, ale ukáže jim i temnou stranu lásky. Hvězdy nevylučují možnost zamilování, ale radí, abyste zachovali chladnou hlavu. Někteří zrozenci se budou chovat příliš dětinsky, u jiných se vše obrátí k lepšímu. Jak bude vaše listopadová láska vypadat? Kdo bude vést spory? A kdo musí zmírnit tempo? To se dozvíte v LISTOPADOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, čeká vás měsíc, ve kterém skutečně zazáříte. Opačné pohlaví bude obdivovat vaši akčnost a protivníci vám budou závidět vaše sebevědomí. Ve vztahu budete šťastní. A čeho se dočkáte? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, listopad vám nabídne spoustu přátelských setkání. A právě při těchto setkáních budete mít možnost poznat zajímavou osobu, kterou budete chtít střetávat dále. V partnerském vztahu už to tak růžové nebude. Budete se vypořádávat s problémy. A na co si musíte dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, listopadové období přinese menší útlum. Novým známostem se snažíte vyhýbat. Máte strach, že se spálíte a nedaří se vám dosáhnout úspěchu, proto tyto kontakty omezíte. Ve vztazích vás čekají spory. Ohledně čeho? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, v listopadu šetřete svou energii. Hvězdy vám přidělí náročnější úkoly. V lásce jste vůči svému partnerovi odtažití. Proč? Nevíte, jestli to dává smysl. Singles budou v tomto období nerozhodní. Proč utnete svou novou známost? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v tomto měsíci se budete snažit pomáhat, kde se dá. Všichni se vám s velkou radostí svěřují, ale co váš partner? Nezapomněli jste na něho? Bohužel přijdou na řadu i výčitky, ale nedivte se. Vaše láska vás také potřebuje. Ne jen v posteli. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v tomto měsíci vás vaše láska dostane do kolen. Nezvládáte její potřebu ,,být zajímavý za každou cenu“, a proto se hádáte i kvůli hloupostem. Co svému miláčkovi vyčítáte nejvíce? Dětinskost. A jaké překážky čekají singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, svého partnera neustále přesvědčujete, že není důvod k hádkám. Svou energii však nepřepínejte a zajeďte si někam zaskotačit. Společně samozřejmě. Singles nechápou, kdo je spřízněná duše. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, hvězdy vás v tomto období varují, zejména nezadané. Můžete totiž naletět nesprávným osobám. Nereagujte na lákavé nabídky a nechoďte nikam sami. A jak budou trávit tento měsíc partneři? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, s náročnou domácí atmosférou se dokážete poprat a hvězdy předpovídají na listopad šťastnější období. Konečně si uděláte čas na věci, které jste kvůli svému negativnímu postoji zavrhovali. A co čeká na singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, hvězdy pro vás připravily velké období zkoušek. Někdo se vám bude snažit namluvit, že je vám váš partner nevěrný. V tomto případě se nebude jednat o důvěryhodný zdroj. A co velkého čeká na nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, zbytečně se stresujete, ve vaší domácnosti je méně komplikací, než si myslíte. Dusná atmosféra opadne až koncem listopadu. Vlivem vašich útoků může dojít k nepříjemnému zklamání. A jak se budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, v tomto měsíci si zakládáte na stabilitě a důvěře. Nehodláte nic riskovat, a tak pokračujete v nastaveném stereotypu. Bude se to líbit i vašemu miláčkovi? Co myslíte? Nezadaným hvězdy předurčují možný vztah. Co sdílíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články