Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Horoskop lásky na listopad: Blíženci touží po svatbě, Ryby čeká nový vztah

Horoskop lásky na listopad 2021: Blíženci budou prosit o svatbu, Kozorozi zavřou dveře za minulostí
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
horoskop lásky

V posledních měsících roku 2021 bude u jednotlivých znamení zvěrokruhu velká síla vyřešit všechny nedokončené záležitosti. Podívejte se, co čeká v listopadu právě vás!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dlouhodobý nedostatek intimity v partnerském vztahu bude tento měsíc aktuální téma. Zkuste však jednou ubrat na výčitkách a navrhnout možná řešení. Stereotyp nesvědčí nikomu. V galerii najdete váš tip na tento měsíc.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Váš vytoužený protějšek by si konečně mohl všimnout vašeho zájmu! Nebojte se dát najevo vaše city, můžete jenom získat. Přestaňte brát své sympatie vůči druhému jako osobní slabost. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud toužíte najít lásku a pořád se vám nedaří, tento měsíc by vás mohl opravdu překvapit. Pravidelně si vizualizujte partnerský vztah, po kterém toužíte, s každým možným detailem. Hvězdy vám přejí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

V tomto měsíci si budete připadat odstrčeni na druhou kolej. Dost možná se vám vkradou do hlavy myšlenky, zda je váš protějšek skutečně ten pravý. Pokud pochybujete, už jen tím dostáváte dost jasné znamení. V galerii najdete, co vás potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ženy v tomto znamení by měly přestat partnerovi opakovaně dávat najevo, jak moc touží po svatbě. Nejenže je to zoufalé, ale i zcela jistě muži odebíráte jeho právo přichystat vám překvapení, ze kterého se vám podlomí kolena. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Trochu korigujte vaše nálady, partner to už vážně přestává zvládat. Jednou sršíte vtipem, a podruhé jste ztělesněním hrůzy. Vybíjet si vztek na druhém vašim starostem neulehčí. Spíše jich přibude. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

I ten nejgeniálnější plán, jak získat vysněný protějšek, by tento měsíc ztroskotal. Nepouštějte se do žádných velkých akcí, hvězdy vám skutečně nepřejí. Konstelace nehrají ve váš prospěch. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Mladý kolega či kolegyně vás tento měsíc naprosto uhrane. Budete ochotní kvůli takovému románku riskovat vše, co jste do teď vybudovali. Není však vyloučeno, že jednáte v souladu se svým osudem a něco takového si máte prožít. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Přátelé by vás tento měsíc mohli seznámit s někým, kdo bude vážně stát za to! Buďte však připraveni, že to na první pohled vůbec nemusí být váš typ, ať už vzhledově či povahově. Přesto tam bude něco, co vás naprosto dostane. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štírům hvězdy přejí hlavně v krátkodobých známostech. Pokud vyrazíte s přáteli do společnosti, jistě potkáte někoho, kdo vám zpříjemní nejeden večer. Nebude to mít ale dlouhé trvání. Jen vás to má něco naučit. V galerii najdete, na co se tento měsíc zaměřit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Uvědomíte si, jaké štěstí máte ve svém partnerovi. Přiměje vás to uvažovat o budoucnosti, o tématech jako například svatba či potomci. Nezadaní musí vystoupit ze své komfortní zóny a navštívit neznámá místa, jinak se u nich nic nezmění. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Konečně zavřete dveře za chybami, které jste udělali v minulosti. Dívejte se dopředu, čeká vás mnoho dobrého. Pokud budete ke svému partnerovi upřímní, jistě vám mnohé přešlapy odpustí. Skrývá se v něm totiž mnohem víc, než momentálně vidíte. V galerii najdete tip na listopad.

Související články

Další články