Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Horoskop lásky na leden: Blížencům budou chybět intimnosti, Váhy přepadnou mimomanželské choutky

láska, vztah, pár
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
horoskop lásky

Co si hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na leden 2022? Začtěte se do poselství, která vesmír přináší v oblasti lásky, a zjistěte, jak si tento měsíc povedete. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V lásce vám budou hvězdy tento měsíc opravdu přát. Nebojte se, i rozbouřené vztahy se uklidní. Konečně ubude nesmyslných hádek a najdete vytoužený klid a stabilitu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Buďte upřímní a mluvte s partnerem na rovinu. Nikomu nepomůže, pokud si stále necháváte některé věci pro sebe a pak jste ukřivdění, že ostatní o vás nic nevědí. Chce to projevit větší iniciativu. V galerii najdete, co vás potěší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Budete uvažovat o rozšíření rodiny, případně o svatbě. Vypadá to, že vztah, jak ho máte teď nastavený, už vám zkrátka nestačí. Nebojte se o tom mluvit otevřeně, partner bude k takové debatě svolný. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neřešte malichernosti a buďte rádi za to, co ve svém životě máte. V lednu budete mít tendence zlehčovat pocity svého partnera, to by se vám však nemuselo vyplatit. Naopak byste měli vztahu věnovat větší péči než doposud. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bude vám líto, že nemáte tolik času na intimnosti, kolik byste si představovali. Neváhejte si tento měsíc vzít pár dní volna a odjet s partnerem někam, kde budete mít čas věnovat se jen sami sobě. Vztahu to opravdu pomůže. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vám bude tento měsíc ležet protějšek doslova u nohou! Bude kolem vás skvělá energie, která se propíše do celkové nálady ve vztahu. Konečně nebudete nervózní a hádaví, což lidé kolem vás opravdu ocení. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Ve vztahu vám nebude chybět nadšení a energie, zřejmě spolu podniknete tento měsíc spoustu výletů. Snažíte se na vše koukat optimistickýma očima, což pomůže zejména starým sporům. Ty necháte konečně za sebou. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nezadaní by se mohli zamilovat hned na začátku měsíce! Potkáte někoho, kdo vás naprosto uhrane. Dokonce by to mohl být někdo z kolegů, po kterém už dlouho pokukujete. Leden znamená nový začátek! V galerii najdete měsíční tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dejte si velký pozor na mimomanželské choutky, které vás v lednu napadnou. Možná máte pocit, že vztah teď není ideální, a hledáte rozptýlení, to by se vám však krutě nevyplatilo. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Váš milostný vztah se v lednu bude vyvíjet naprosto perfektním směrem, nemusíte se ničeho obávat. Přestaňte chvíli tolik lpět na změnách, které si pro vás dva přejete, a nechte věcem prostor, aby se děly samy. V galerii najdete, co vás potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V lednu upevníte své rodinné vazby a bude vám opravdu dobře. Ustanou hádky, které se u vás objevovaly zejména kolem Vánoc, a tak bude prostor pro romantiku a intimní chvíle. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud hledáte novou lásku, v lednu vám hvězdy opravdu přejí. Někteří z vás mohou dokonce zjistit, že vztah, který mají, není to pravé ořechové. Dejte si však pozor na unáhlená rozhodnutí a předčasné konce. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy