Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Horoskop lásky na duben pro Střelce: Setkání s osudovým protějškem

+ Dalších 12 fotografií

Někdy méně je více. A to je i případ Střelců. Ti by totiž měli dát pozor, aby to nepřehnali se snahou, jinak by mohli minout cíl. A tentokrát jim to opravdu hrozí. Ale je tu naše Markétka a ta má jako vždy v rukávu zaručenou radu, bez které se neobejde žádný milovník. 

Střelec (23. 11. – 21. 12.) vyniká svým idealismem a upřímností. Jeho zrozenci se dívají do dálky za velkými ideály a jejich život bývá aktivní a dobrodružný. V dubnu by měli ale možná zpomalit a začít poslouchat. To alespoň radí znalkyně všech zlomených srdcí Markéta.

Zapomeňte na zbytečná gesta

“Střelci, zapomeňte na své egoistické a materialistické choutky. Drahé šperky nebo vybírání luxusní dovolené vám šťastnějšího partnera nepřičarují. Zaměřte se raději na to, co si od vás vaše drahá polovička už delší dobu jemnými náznaky a přímými prosbami žádá. Bude to navíc levnější a účinnější,” radí naše redakční “Afrodita”, podle které nemají zoufat ani nezadaní Střelci. Ty totiž čeká vášnivý duben.

“V dubnu to vypadá na hluboké a věrné zamilování. Najdete svůj osudový protějšek, který bude pro vás tou pravou či tím pravým. Takže neztrácejte naději - láska už pučí jako příroda za oknem,” věští ze své koule plné lásky Markéta.

Co čeká v dubnu další znamení zvěrokruhu? Vše najdete zde.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy