Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Horoskop lásky na duben pro Panny: Nekonečná romantika a tichá závist

+ Dalších 12 fotografií

Markéta se nám nějak rozněžnila. A mohou za to Panny, přesněji řečeno jejich horoskop. Právě ty, zdá se, budou mít nejromantičtější duben. 

Panny (23. 8. – 22. 9.) jsou lidé obdaření pečlivostí, logickým myšlením a trpělivostí. Jsou pracovití a mají velký smysl pro detail. Jsou to spíš realisté než snílci, stojí nohama pevně na zemi. I to může za to, že je v dubnu čekají jen hezké chvilky. Alespoň podle naší Markéty, která pro ně má několik málo rad.

Romantika při svíčkách

"Užijte si romantiku - svíčky, víno, masáže a dlouhé polibky. Příležitostí, jak váš vztah posílit, bude nespočet. Stačí jen chtít a využít vaše vrozené organizační a komunikační schopnosti. Vaše okolí vám pak bude váš vztah až závidět,” říká Markéta s tím, že v dubnu nebude sama žádná Panna.

“Nezadané Panny, vy jste od přírody romantické dušičky, které často nevědí, co chtějí. Ale tento měsíc potkáte někoho, kdo by se k vám perfektně hodil a mohly byste s ním mít spokojený život. Bohužel však stále tíhnete k minulosti.” Co čeká v dubnu další znamení zvěrokruhu? Vše najdete zde.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy