Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Horoskop lásky na duben pro Lvy: Partnerská vzpruha na poslední chvíli

+ Dalších 12 fotografií

Markéta tento měsíc není poslem dobrých zpráv, Lvy ale rozhodně potěší. Podle naší “Afrodity” se právě tomuto znamení bude v otázce lásky dařit.

Lvi (23. 7. – 22. 8.) jsou rodilými vůdci, kteří jsou předurčeni k pozicím, kde mohou uplatnit svou přirozenou autoritu. Jsou to charismatické osobnosti stvořené k tomu, aby stály v centru pozornosti, a to v tom nejlepším slova smyslu.

Rady naší Afrodity

V poslední době se jim ale v otázce lásky příliš nedařilo. To se nyní má změnit. “Pokud máte pocit, rozkošní Lvi, že váš vztah mele z posledního, dostanete v dubnu velkou šanci partnerství nejen udržet, ale i výrazně posílit. Co by tak vašemu vztahu nejvíce prospělo? Pěkně se uvelebte a v klidu popřemýšlejte - jistě na to přijdete. Nic nezkazíte ani nějakým blýskavým dárečkem,” říká Markéta, podle které by žádné lvíče nemělo zůstat samo.

“Lvi samotáři, máte kolem sebe zajímavého člověka? Nepřešlapujte na místě, jinak vám ho někdo vyfoukne. Je čas jít do útoku a vytasit své zbraně. Iniciativa se vám vyplatí i v milostném životě,” vzkazuje naše redakční “Afrodita”.

Co čeká v dubnu další znamení zvěrokruhu, to najdete zde.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy