Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Horoskop lásky na duben pro Kozorohy: Nebuďte samozřejmostí a myslete víc na sebe

+ Dalších 12 fotografií

Markéta vidí vše a nic jí neunikne. A to ani snahy Kozorohů, aby se jejich drahé polovičky cítily jako v bavlnce. I to je ale špatně. Nebuďte pro své blízké samozřejmostí. 

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) je typická ambiciózní a cílevědomá povaha. Myslí dlouhodobě a dokážou si pro své cíle ledacos příjemné odříci. Jsou spolehliví a odpovědní. Měli by ale víc myslet na sebe. Jinak si jich jeho nejbližší nebudou vážit. To alespoň radí Markéta, která se snad nikdy neplete. Ta má pro ně jasný vzkaz.

Řekněte si o víc péče

“Tak jak, Kozorozi? Už jste se postarali o celé své stádečko? A všímáte si toho, že si na to všichni zvykli a berou vaši starostlivost jako samozřejmost? A co takhle zase jednou myslet na sebe? Zasloužíte si totiž taky trochu péče, tak se nebojte si o ni výslovně říct!” radí Markéta, která opět nezapomněla ani na nezadané Kozorohy, kteří podle ní mají jasnou představou o svém partnerovi. Bohužel ale špatnou.

"Co když je ta představa úplná fantasmagorie? Možná byste měli ubrat a začít přemýšlet realisticky, jinak budete sami ještě dlouho,” varuje Markéta, která neví, jak samota chutná, ale určitě to není nic příjemného. Co čeká v dubnu další znamení zvěrokruhu, to najdete zde.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy