Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Horoskop lásky na červenec: Ryby čekají konflikty, Kozorozi budou mít zlomené srdce

Velký horoskop lásky na červenec: Kozorozi budou mít zlomené srdce
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
horoskop lásky

Přichází červenec a spolu s ním i náš velký horoskop lásky. Pojďte se podívat, koho čekají partnerské neshody, kdo bude dokonce uvažovat nad rozchodem a které znamení zvěrokruhu zažije skutečnou letní romanci!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V červenci vám začíná naprosté léto lásky! Užívejte si na vlně svobody a pozitivní energie. Pokud jste již dlouho uvažovali o tom, že chcete zažít něco dobrodružného, tohle bude přesně pro vás. V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pozor na konflikty! Horké dny a těla v plavkách – oči vám budou utíkat jinam než k vašemu partnerskému vztahu. Letní románky by však nemusely být to, co později na podzim oceníte. Chcete si přeci svůj partnerský vztah zachovat. Nebo ne? V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Velký problém bude komunikace. Ačkoliv se neustále snažíte, nestačí to. Zkuste partnerovi znovu a trpělivě vysvětlit, co vás skutečně trápí. Pokud budete trpěliví, nakonec dojdete k řešení vašeho problému. V galerii najdete, co dalšího vás tento měsíc čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Váš partner bude v červenci velmi pracovně vytížen, což povede k vašemu rozčarování. Zřejmě jste si léto představovali úplně jinak. Pokud však ukážete svou podporující stránku, v srpnu by vám to mohl opravdu vynahradit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jste zahlceni prací a váš osobní život je kvůli tomu na nule. Ať už jste zadaní, či single, pokuste se to v červenci změnit. Brzy byste totiž mohli zjistit, že máte v životě jen práci a nic jiného. A s tím se špatně žije. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nezůstávejte někde, kde vám není dobře. Na to je ten život přeci jen krátký. Běžte si za tím, kam vás táhne vaše srdce. Pokud opravdu milujete, tak tu správnou cestu najdete. A pokud ne, tak to má takhle být. V galerii najdete, co vám tento měsíc udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přepadne vás depka, že kolem se mají zkrátka všichni lépe. Už mají ta auta, domy, snubní prstýnky. Ale vy pořád nic. Otázkou je, zda je to opravdu něco, co si uvnitř sebe sama přejete? Nebo to jen vidíte u jiných? V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vás bude v červenci štvát úplně všechno! Nikdo pro vás nebude dost dobrý, na každém něco najdete. No, jen si dejte pozor, abyste nevybírali tak dlouho, až přeberete. Lidí je sice na planetě dost, ale pořád ne neomezeně. V galerii najdete, co vás tento měsíc potěší.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V červenci budete jako lovná zvěř! Tolik zájmu jste nezažili už dlouho. Pokud hledáte partnera, užívejte si nabídnutou příležitost a dejte létu šanci na pořádné dobrodružství! V galerii najdete, co dalšího vás tento měsíc čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V červenci by se mohly naplnit veškeré vaše představy o perfektním létu! Budete mít kolem sebe spoustu lidí, kteří vás budou ujišťovat o vaší výjimečnosti. Čímž jako Štíři samozřejmě nepohrdnete. V galerii najdete, čeho se tento měsíc vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V červenci si dejte velký pozor na to, jak se ke svému partnerovi chováte. Občas to umíte pěkně přehnat a jste arogantní až hrůza. Tento měsíc by vás to však mohlo stát klidně celý vztah. V galerii najdete, co vám tento měsíc udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Do vašeho života nedávno přišel někdo, kdo vámi totálně zamával. Zřejmě se z toho vzpamatováváte ještě dnes. Pokuste se to v červenci nechat za sebou a otevřete se možnostem, které do vašeho života přicházejí. V galerii najdete váš tip.


Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy