Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

HOROSKOP LÁSKY NA ČERVENEC: Blíženci zahoří vášní, Váhy podlehnou pokušení

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
astro
Léto je v plném proudu a chystá se zasáhnout do našich milostných životů a vztahů. Právě červenec bude ideálně povzbuzovat k navazování nových vztahů a budování těch stávajících. Léto přináší bezstarostné vibrace lásky. Jaké milostné dobrodružství prožije právě vaše znamení? Jakou vášeň vám přinese červencové sluníčko? Čtěte v našem ČERVENCOVÉM HOROSKOPU LÁSKY.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, láska je ve vzduchu. Snažte se se svým partnerem trávit co nejvíce času. Vaše letní dny budou plné romantiky a smyslných doteků. Právě v červenci si uvědomíte, jak jste se svým partnerem kompatibilní. Singles se potkají s novými protějšky. Ale bude to to pravé? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býčci, léto vám ve vašem milostném životě nehraje příliš do karet. Budete mít pocit, že se vám vaše drahá polovička vzdaluje. Ale je to jen váš pocit! Tentokrát máte za úkol váš vztah oživit něčím novým, dobrodružným. A nezapomeňte: Party a večírky k létu prostě patří. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, čeká vás, překvapivě, klidný měsíc. To ovšem neznamená, že bude nudný. Vášeň ve vašem vztahu je na vrcholu a vy se rozhodnete změnit vaše milostné zvyky a dojdete tak k ještě většímu vzrušení. I u singles bude léto daleko upřímnější a hvězdy ukazují, že se bláznivě zamilují. Na co se ale musíte zaměřit? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

V tomto měsíci budete mít určitá očekávání, ale vaše drahá polovička je bohužel nebude splňovat. A tak mezi vámi dojde k nepříjemnému napětí. Co takhle učinit výzvu a uspokojit vaše potřeby navzájem? Milí singles, vztahy z minulosti nejdou smazat, ale ty budoucí jdou změnit. Co se vám podaří díky vaší spontánnosti? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Začátek července bude neuvěřitelný a zahřeje vaše nejtajnější sexuální touhy. Léto ví, jak využít vaše sexuální vibrace. Ať už jste zadaní, nebo singles. Opačné pohlaví vás dovede ke stavům naprosté blaženosti. Singles, co zbytečně oddalujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Singles Panny potkají někoho, komu okamžitě propadnou. Jen pozor, abyste z toho nedostali závrať. Letní měsíce pomohou váš vztah změnit k lepšímu. Dostanete příležitost váš vztah posunout na další level a užít si tak radosti, které léto nabízí. Co musíte vytvořit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, hvězdy ukazují ve vaší lásce neshody. Svého miláčka od sebe odháníte pryč. Neumíte odhadnout situaci a představujete si vždycky to horší. Vaše drahá polovička ve vás ztratila vášeň a smyslnost. Co říkají hvězdy singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

V červenci budete muset bojovat. Váš tvrdý přístup ale přinese ovoce. Opět mezi vámi přeskočí jiskra. Vyhýbejte se zbytečným konfrontacím a zaměřte se i na vaše přátele. Singles by se měli vykašlat na flirtování. Co musíte být? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, začátek července nebude úplně šťastný. Se svou drahou polovičkou rádi skotačíte a vymýšlíte nejrůznější zábavu. Ovšem teď vás přepadne pocit, že to přestává dělat a nebaví ji to. Potřebujete opět prožívat ty vzrušující a nezapomenutelné chvilky. Jaký červenec čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Jste připraveni na nový vztah s někým hodně zajímavým? Je to tady! Klidné chvíle pro vás nyní končí. Do života vám vstoupí někdo, kdo vás udělá jiným, a hlavně šťastnějším. Hvězdy přinášejí varování pro zadané. Léto je plné večírků, alkoholu a zábavy. Čemu musíte odolat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, víte, co vás totálně vyděsí? Že váš vztah spadá do každodenní rutiny. To nemůžete dopustit. Léto si představujete v tom žhavějším módu. Ukažte své drahé polovičce, jak využít slunečné letní dny. Jak jsou na tom singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybky, léto ve vás probouzí velký chtíč. I když jste nyní se svým partnerem každý na jiném břehu, musíte přijmout výzvu a ukázat mu, jak umíte být smyslné. Léto přece je smyslné! A z čeho budou zklamaní singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články