Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Horoskop kvalitního flirtu: Beran vystřelí konfety šarmu, Štíry čeká žhavá noc

Zdroj: pixabay / profimedia
+ Další 2 fotografie
Léto je v plném proudu a nejen teploty šplhají vzhůru. Někteří pánové o tom ví rozhodně své a rádi si nechají s tímto problémem pomoct. Co pánové díky rafinovanému ženskému kouzlu prožijí následující dny? Kdo se může těšit na pořádný ohňostroj vášně?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Vaší vládnoucí planetou je Mars, který je pověstný svou energií touhy a milostného jiskření. Ani v tomto období nehodlá zůstat pozadu. Jeho vystřelovací konfety sex-appealu způsobí naopak pořádně oslňující ohňostroj! Užijte si to!

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Milí Býci, bez nadsázky lze říci, že jste vyvoleni pro lásku a milostné hrátky. Ať už se ocitnete v přírodě, umělecké galerii nebo na zábavním večírku, může na vás číhat velice šťastné seznámení. Flirtovat budete každý den, až se vám z toho zamotá hlava.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Láska je plachá, tak ať ji nevyplašíte. Mnozí z vás, kteří jste se v minulém roce rozešli se svou láskou, zaznamenáte impulzy touhy svých protějšků k návratu, podmínkou však je více se soustředit na signály toho druhého. Nechte se tedy překvapit, co si pro vás osud přichystal.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Léto je pro vás sice hodně zkouškovým obdobím, ale na konci by mohla být sladká odměna. Tolik sexu, kolik si užijete následující dny, jste snad neměli posledních 5 let! Bude to pořádně divoká jízda.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Pro lásku jste přímo stvořeni, umíte okouzlovat, magnetizovat, vyzařovat nadpřirozenou laskavost a váš protějšek se ve vaší blízkosti hřeje jako ve slunečních paprscích. Svádivá Venuše může infikovat vaše srdce horoucí láskou v neděli ve večerních hodinách!

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Ve vašem nitru se skrývá romantika, přesto jste však v intimitě a sexuálních záležitostech spíše přijímací typ, proto pozor, aby se vaše milostné jednání nestalo moc statickým a mechanickým. Nechcete přeci svůj protějšek odradit.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Těšte se na nejeden zážitek lásky! Pravděpodobně si najdete svoji dušičku v místní vinárně. Myšlenka na zvuk svatebních zvonů je touto dobou nebývale intenzivní a Jupiter dává rovněž své šťastné požehnání. Snažte se však nic neuspěchat.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Oplýváte magnetismem a vášní a jste skvělí milenci, kteří nasazují v lásce stejně jako ve všech životních situacích umění psychologie. Zažijete naprosto vášnivou noc, ze které budete ještě následující měsíce paf! Vaše dobrá nálada bude znát na hony daleko.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Vy, kteří jste zadaní, můžete prožívat trochu kritičtější období. Nemáte totiž po ruce nikoho, s kým byste si mohli magickou vášeň užít. Milí Střelci, nejspíš si budete muset pohrát sami se sebou.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Sálá z vás přitažlivost, přičemž zároveň ukazujete, že nejste loutka na hraní a neprodáváte sami sebe pod cenou. Hvězdy vám přihrají do vašeho okolí osůbku, která vás okouzlí na první dojem, ale bude s vámi chtít trochu manipulovat. Nenechte se zmást!

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

O kontakty a seznámení s druhým pohlavím nemáte nouzi, necháváte však věcem volný průběh, přičemž vás přitahuje hravá dětinskost. Budete se svým protějškem hrát různé role a náramně si to užijete.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

V lásce a milostných kontaktech se opět vyznačujete svou zvýšenou citlivostí a schopností vcítit se do svého protějšku. Mars zvyšuje milostný puls a předznamenává možnost seznámení. Můžete se těšit na pořádně nabitý víkend!

Související články

Další články