Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

HOROSKOP KRÁSY: Beranům sluší rudá rtěnka, Váhám romantický make-up

+ Dalších 9 fotografií
astro
Některé ženy make-up příliš neřeší, ale každá chce vypadat svěže a mít dokonalou tvář. Sexy rtěnka a ženský úsměv k sobě prostě patří. Blíží se Vánoce a u štědrovečerního stolu budete chtít vypadat vážně skvěle! Podívejte se, jaké líčení vám sedne podle znamení zvěrokruhu!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Energie a vášeň žen narozených v Beranu jsou zřejmé již při seznámení. Sportovnější typy se výraznému make-upu brání. Nicméně z těchto žen vyzařuje vnitřní krása, která potřebuje jen trochu podtrhnout. Nic nezkazíte rudou rtěnkou, černou oční linkou a vlasy sepnutými do dramatického drdolu.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčí ženy preferují jednoduchý a jemný make-up. Nemají v lásce vyzývavé barvy, protože nepotřebují upoutávat pozornost. Spokojí se s praktickým make-upem, který se nese v duchu romantiky. Tyto ženy nenosí náročné vlasové účesy, vše mají ale dokonale udržované.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Dáma ve znamení Blíženců je jedinečná uvnitř i navenek, proto nepotřebuje výrazné líčení. Na druhou stranu ráda experimentuje. Jsou to ženy dvou tváří. Nikdy nevíte, jakým lookem vás zrovna překvapí. Jeden den na sebe líčením upozorňuje, druhý den je jako šedá myška.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Račice vsází na romantický look. Ztělesňují skutečnou ženskost. Jejich srdce je silně ovládáno emocemi, což se odráží i v jejich líčení. V každém případě volí jemnější pastelové tóny, růžové odstíny. Občas zabrousí k vyzývavějšímu make-upu, ale to jen velmi zřídka.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Ženy Lvice jsou luxusní a sebevědomé, což musejí podpořit i svým líčením. Nesnesou, když nejsou středem pozornosti. Preferují extravagantní barvy vlasů, nebojí se kombinací oranžové, červené či zlaté. Moc jim sluší kouřové líčení a nehty nalakované bronzovým odstínem.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny musejí mít vše dokonalé i co se líčení týče. I když na sebe nerady strhávají pozornost, dokáží překvapit. Oči si příliš nezvýrazňují, na černé linky nehrají, ale důkladnost věnují puse, nehtům a vlasům. Laky na nehty prostě zbožňují. Růžový odstín rtěnky nesmí chybět.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Ženám ve Vahách svědčí romanticky laděný make-up. Potřebují najít rovnováhu mezi moderními trendy a všedností. V líčení nejsou příliš nápadité, ale přesto na sebe umí upozornit. Váhy milují modrou barvu a jemnější odstíny rtěnek. Ke kadeřníkovi chodí každý měsíc.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Tajemnost a nápaditost je typická pro Štírky. Nejvíce vás uhrane jejich pronikavý pohled. Jako ulité jim padne kouřové líčení, protože podpoří jejich tajemnost. Ženy narozené ve Štíru preferují tmavší barvy, především na nehtech, rty jsou namalovány vyzývavě až ikonicky.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Bez make-upu ani ránu! Dokonce ani s košem! To platí pro Střelkyně. Tyto ženy moc dobře vědí, co jim sluší. Padne jim výraznější líčení, tyrkysová, stříbrná. Nebojí se experimentovat. Potrpí si na jednodušší účesy, kadeřníka navštěvují s absolutní přesností.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Žena ve znamení Kozoroha líčení vůbec nepotřebuje, protože se udržuje a dobře se o sebe stará. Když už dojde na make-up, vypadá elegantně a vkusně. O svou pleť skutečně pečuje. Nedá dopustit na svět bylinek. Ženám v Kozorohu sluší hnědá, khaki, fialová a černá barva.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Pro Vodnářky je líčení originální zábavou. Skutečně jsou velmi nápadité, dokáží si pohrát s barvičkami. Poznáte je podle tyrkysových či fialových očních stínů a barevně nalakovaných nehtů. Rty mají nalíčeny nenápadně, ale vzhledem připomínají éterickou bytost.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Dámy ve znamení Ryb patří k nejsvůdnějším ženám, protože z nich vyzařuje přirozená krása. Rozhodně jim nesluší tuny make-upu, nýbrž jemnější líčení. Ryby mají většinou dlouhé udržované vlasy, což jim přidává na kráse. Žádné tmavé líčení, jen modrá, zelená a růžová, to je to pravé.

Mohlo by vás zajímat

Další články