Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Čína Kobe Bryant Počasí

Nejnovější kauzy

Hororový zážitek z Prahy! Dívka si šla do baru pro pivo: Zkopala ji banda holých lebek!

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Krimi
Noční můru si prožila dívka, která si říká Loly. Do jednoho z pražských barů si zašla s přáteli s tím, že si užije poklidný večer. Místo toho ji však napadli čtyři muži s vyholenou hlavou. Loly skončila na zemi v kaluži krve. Nyní je stále v šoku a má permanentní třes. Hrůzný zážitek se rozhodla popsat na sociální síti.

Na strašlivý incident, který se odehrál v jednom z pražských barů bude dívka s přezdívkou Loly vzpomínat ještě dlouho. Kvůli němu totiž musí chodit každý den na výměnu drenu z hlavy a hýbe se jen velmi ztěžka. S nepěkným zážitkem se rozhodla svěřit na sociální síti.

„Včera mě brutálně napadli čtyři muži s vyholenou hlavou à la slušní lidé/orteláci. Celé se to odehrálo tak, že kolem 1:30 v noci jsem tam šla s Janem zeptat se, jestli si můžeme odnést pivo domů. Na tuhle otázku zareagovali tři z mužů velice vulgárně, načež jsem odvětila, že nechápu, co se děje, že se s barmanem už od vidění známe a nechápu, co se děje, že vzbuzujeme tyhle vulgární emoce,“ píše Loly.

Jeden z mužů byl už od prvopočátku velmi agresivní. Na dívku hovořil, že je nový majitel. „Ať taková špinavá smažka jako já vodtáhne nebo mi rozkope ksicht,“ říkal mi. S Loly byl v baru i kamarád, který se jí zastal.

„Jak to s ní mluvíš? Co jseš to za dementa? Vždyť jsme se jen zeptali, jestli si můžeme vzít pivo s sebou,“ reagoval. A pak to začalo.

„Dva chytli Honzu, dva mě povalili na zem a začali do mě kopat. Přitom se smáli a říkali Honzovi, tak a teď se podívej, hrdino, co uděláš, chudáku? Když už byla celá podlaha od krve, tak mě nechali a Honzovi řekli, ať si mě vodtáhne nebo nás zabijou a že jestli zavoláme policii, tak si zjistěj, kde bydlíme a počkaj si na nás. No dost jsme se báli, ale policii jsme zavolali. Přijelo asi devět policejních aut a když jsem označila muže, který mě schválně kopal do hlavy, tak kolem mě prošel, usmíval se a odplivnul si přede mnou. Honza začal křičet, že ho přece musí hned odvézt,“ popisuje napadení poškozená dívka.

Zarážející je, co Loly dle ní řekla policie. „Mně pak policajti řekli, že jsem nadejchala alkohol a navíc čtyři kluci řekli, že jsem upadla na schodech a že kamera v baru, která tam standardně je, tam není. Teď nemůžu chodit do práce a každý den musím na výměnu drenu z hlavy, ale upadla jsem na schodech prostě,“ končí svoje vyprávění.

Pražský bar, kde k incidentu došlo jsme se snažili kontaktovat, ale telefon nezvedají. Zřejmě se rozhodli dělat mrtvého brouka. Napadená slečna je na tom však zle. „Cítím se blbě. Mám permanentní třes. Zítra půjdu pro zdravotní zprávu a nechám se vyšetřit. S advokátem hodlám podat trestní oznámení,“ odpověděla Loly na dotaz eXtra.cz.

Bude mít celý případ ještě dohru?

Mohlo by vás zajímat

Další články