Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Hororový útok: Buldok roztrhal mladíkovi (22) přirození, ten bojuje o život!

Zdroj: profimedia
K naprosto příšernému incidentu došlo ve skotském Edinburghu. Dvaadvacetiletého mladíka v jednom z tamních bytů kousl anglický buldok. Jenže tohle nebylo ledajaké kousnutí. Rozzuřený pes mu doslova roztrhl penis i genitálie. Mladík je teď v kómatu a bojuje o život.

K incidentu mělo podle listu Daily Mail dojít v neděli kolem půl třetí odpoledne a zatím není známo, zda pes k mladíkovi patřil.

Dvaadvacetiletého muže nalezli kolemjdoucí v bezvědomí, jak leží v kaluži krve. Jeho stav byl a stále je velmi vážný. V současné době bojuje o život v edinburské nemocnici a buldok, který mladíka takhle zřídil, je prozatím v chovatelské stanici a jeho budoucnost je nejasná.

Toto určitě není první ani poslední útok psa na člověka. Ovšem je trochu záhadou, co vedlo k útoku zrovna anglického buldoga, o kterém je známo, že je to mimořádně přátelské a společenské plemeno.

Mohlo by vás zajímat

Další články