Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hororový týden v Ulici: Brutální bitka, trapné nabalování a milenecké trable

+ Dalších 27 fotografií
ulice
Ulice se vrací po čtrnáctidenní pauze ve vysílání zpět na obrazovky. Právě dnes startují novoroční díly, které jsou nabité ději, zvraty i emocemi. Na co se můžete těšit hned tento týden?

Před Vánoci se zdálo, že Martin svému pokušení přeci jen odolal. Přestože se zamiloval do Šárky, nerad by ohrozil své manželství s Veronikou, kterou má rád a na které mu záleží. Nechtěl být nevěrný, myslel si, že jemu se něco takového nikdy nestane.

Šárce se snaží již nějakou dobu vyhýbat, ale dojde na to, že na sebe souhrou náhod znovu narazí v dost vypjaté situaci. Martin Šárku zachrání, sám to však odnese mnohem hůř, než by se původně zdálo.

Jejich vztah začíná už zacházet za hranu. Šárčin bývalý přítel se hrozně opije a snaží se blonďatou Šárku přesvědčit, že bez ní nemůže žít a chce po ní, aby se k němu vrátila. Šárka něco takového odmítá a svému ex se vzpouzí.

To naštve Martina Maléře a zakročí jako pravý chlap. Jenomže pár facek se zvrtne v bitku, ze které se Martin jen tak nezvedne. Na druhé straně ani jeho žena Veronika Maléřová to nemá jednoduché.

V salonu se dnes pořádá charitativní bazar, kterého se samozřejmě zúčastní i sympatický milionář Lukáš Binar. Od dnešní akce si ale slibuje mnohem víc než jen dobrý skutek. Otevřeně začne balit Veroniku.

Jak Veronika zareaguje? A jak se to podepíše na vzájemných vztazích? Bohatý podnikatel se jí zatím pouze dvořil, ale tentokrát po ní regulérně vyjede.

Související články

Další články