Rodiče, kteří poslali svoje děti na tábor ve Varvažově, teď hořce litují. Do redakce eXtra.cz se dostaly fotografie, které ukazují hrůzostrašné prostředí, které by na táborech vůbec nemělo být.

Děti od 4 do 6 let tam běhají bez dozoru, všude jsou psí výkaly, láhve od alkoholu i nedopalky cigaret. Postele navíc děti nemají ani převlečené a vypadá to tam jako v hororu.

Maminka čtyřleté Melanie Kateřina V. si pro svoji dceru na tábor přijela, když zjistila, že je vedoucí za trest zavírají na pokoji. Ve chvíli, kdy tam dorazila, byla v šoku a nevěřila svým očím. Tábor už prošetřuje policie. „Na služebnu ve Zvíkovském Podhradí se obrátila zděšená žena, podle všeho maminka jednoho z dětí. Kolegové její podnět zaznamenali, včetně fotodokumentace,“ řekla portálu TN.cz policejní mluvčí Kamila Ingrišová s tím, že tábor prošetří hygiena.

Jednatel Agentury 7 Lubomír Kraus, která tábor ve Varvažově pořádá, se ale brání. „Ráno na tábor přijel hysterický otec, který napadl naše vedoucí a pak vyhrožoval, že se ještě vrátí a všem nám ukáže. Hodláme se obrátit na policii,“ řekl Kraus portálu TN.cz. Zároveň ale přiznal, že samozřejmě psí výkaly na chodbě a láhve od alkoholu nejsou v pořádku. Podle něj ale hygienici byli na táboře dnes ráno a nic závadného neshledali.