Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hororový tábor ve Varvažově: Psí výkaly, alkohol a cigarety. Rodiče jsou v šoku!

Tábor už prošetřuje policie.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Rodiče děti v létě posílají na tábor, aby si užili spoustu dobrodružství a zábavy se svými vrstevníky. A většinou je dávají do rukou cizím lidem, kterým prostě musí věřit. Rozhořčená čtenářka nám ale poslala do redakce fotografie z tábora ve Varvažově, kde měla dceru. Tam byste svoje dítě teda rozhodně posílat nechtěli.

Rodiče, kteří poslali svoje děti na tábor ve Varvažově, teď hořce litují. Do redakce eXtra.cz se dostaly fotografie, které ukazují hrůzostrašné prostředí, které by na táborech vůbec nemělo být.

Děti od 4 do 6 let tam běhají bez dozoru, všude jsou psí výkaly, láhve od alkoholu i nedopalky cigaret. Postele navíc děti nemají ani převlečené a vypadá to tam jako v hororu.

Maminka čtyřleté Melanie Kateřina V. si pro svoji dceru na tábor přijela, když zjistila, že je vedoucí za trest zavírají na pokoji. Ve chvíli, kdy tam dorazila, byla v šoku a nevěřila svým očím. Tábor už prošetřuje policie. „Na služebnu ve Zvíkovském Podhradí se obrátila zděšená žena, podle všeho maminka jednoho z dětí. Kolegové její podnět zaznamenali, včetně fotodokumentace,“ řekla portálu TN.cz policejní mluvčí Kamila Ingrišová s tím, že tábor prošetří hygiena.

Jednatel Agentury 7 Lubomír Kraus, která tábor ve Varvažově pořádá, se ale brání. „Ráno na tábor přijel hysterický otec, který napadl naše vedoucí a pak vyhrožoval, že se ještě vrátí a všem nám ukáže. Hodláme se obrátit na policii,“ řekl Kraus portálu TN.cz. Zároveň ale přiznal, že samozřejmě psí výkaly na chodbě a láhve od alkoholu nejsou v pořádku. Podle něj ale hygienici byli na táboře dnes ráno a nic závadného neshledali.

Související články

Další články