Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hororový boj o život: Do matky se zakousl žralok, ta mu vrazila pěst do oka

Hororový boj o život: Do matky se zakousl žralok, ta mu vrazila pěst do oka
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Žraločí napadení
Matka tří dětí Leeanne Ericson (38) zažila moment jak vystřižený z filmu Čelisti. Když plula na surfu poblíž kalifornské pláže San Onofre, napadl ji velký bíly žralok. Ten se jí zakousl do stehna a během mžiku surfařku stáhl pod hladinu. Žena ale naštěstí zareagovala včas a utekla hrobníkovi z lopaty.

Poklidné prosluněné odpoledne se rázem změnilo v horor. Leeanne Ericson byla ve špatný čas na špatném místě, když se jí žralok zakousl do stehna a strhl ji ze surfu pod mořskou hladinu. Většina lidí by v absolutním šoku nebyla schopná zachovat chladnou hlavu, Leeanne se to ale podařilo i přes neskutečnou bolest, kterou jí způsobovaly žraločí čelisti.

„Jakmile mě chytil za nohu, věděla jsem, co je to zač. Pamatuji si, jak mě táhl dolů, a já myslela na své děti. A pamatuji si, jak jsem myslela na snoubence, že neví, kde jsem a co se mi děje,“ řekla Leeanne v sérii Sharkfest od National Geographic.

Snoubenec slyšel křik

Leeanne se ale nedala a začala se bránit. Věděla, že při napadení musí žraloka silně udeřit. „Dala jsem mu celou rukou do oka a narvala jsem ji nejdál, jak to jen šlo. Bylo to super měkké, cítila jsem se, jako bych strčila ruku do nádoby s želé. Žralok ucukl pryč a já plavala k hladině,“ popsala surfařka.

Že je něco špatně, okamžitě zpozoroval její snoubenec Dusty Phillips „Pádloval jsem a slyšel jsem křik. Její křik, který zmizel pod vodou. Výkřik, který zamrazil až na páteři. Pronikavý křik, který jsem předtím nikdy neslyšel,“ popisoval hrůzný moment napadení.

Připomínka hrůzného ataku

Poté, co se žena dostala na hladinu, pomohl jí její snoubenec na surf. „Bolelo to, jako by se vám do nohy zařízly žiletky,“ vzpomínala Leeanne a dodala, že všude byla spousta krve. Phillips jí ale pohotově dopravil ke břehu, kde už přivolali sanitku. Zkušená surfařka se ze zranění dostala, musí ale pravidelně rehabilitovat, protože kus stehna jí stále chybí. To je ale to jediné, co jí hrůzný atak připomíná.

Související články

Další články