Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hororové video: Žena se zasekla v tobogánu přímo nad oceánem

Loď Bliss od společnosti Norwegian Cruise Lines.
Zdroj: Profimedia
Tobogán

Radostné svištění v tobogánu se rázem změnilo v hrůzu, když žena během jízdy třikrát uvízla uvnitř, přičemž jednou se to stalo, když byla přímo nad oceánem. Tobogán se nacházel na výletní lodi u pobřeží Mexika, jak informoval Daily Mail. Ženě se naštěstí nic nestalo a byla vysvobozena bočními dveřmi, které má každý tobogán z bezpečnostních důvodů.

Paige Hodgson si dne 5. března užívala slunečného dne na výletní lodi Bliss od společnosti Norwegian Cruise Lines, když se rozhodla, že půjde na tobogán. Jenže v jednu chvíli se žena zasekla uvnitř a místo, aby jela dopředu, tak jela dozadu. Celý incident se navíc stal přímo nad oceánem.

Sledující na sebe jen pobaveně křičeli, že žena jede pozpátku, ale pro Paige to moc radostné nebylo. Obsluha atrakce si naštěstí všimla, že žena nedojela do cíle, a dalšího člověka na tobogán nepustila, jak informoval web Daily Mail.

I zaměstnanci byli zmatení

Žena měla být následně podle svědků vysvobozena bočními dveřmi, které se na tobogánech nacházejí z bezpečnostních důvodů.

„Pořád jsem se zasekávala, protože jsem byla zjevně příliš lehká a malá. Viděla jsem však i menší lidi, kteří jízdu dokončili. Je mi záhadou, proč se to stalo, a ještě k tomu třikrát. Dokonce i zaměstnanci byli zmatení,“ prozradila již zmíněnému webu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy