Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

HOROROVÉ VIDEO: Tygr roztrhal ženu, která vystoupila z auta na safari. Co čekala?

Žena vystoupila z auta, i když je to zakázané.
V pekingské safari se stala hrozná tragédie. Když žena vystoupila z vozu, vrhl se na ni tygr a odtáhl ji od auta. Řidič, který chtěl ženě pomoct, je zraněný. Celý incident zachytila kamera. Na safari se samozřejmě nesmí z auta vůbec vystupovat.

Na videu můžete vidět auta, která projíždí parkem safari. Během rodinné hádky vystoupila žena, která si to chtěla pěkně venku vyříkat s řidičem. Jenže si na to vybrala špatný čas a špatné místo. Mezitím se na ni totiž zezadu vrhl tygr, který ji odtáhl pryč. Žena neměla šanci přežít.

Řidič se okamžitě snažil ženě pomoct, ale proti šelmě nic nezmohl. Sám skončil zraněný v nemocnici. Za ženou se rozběhla ještě jiná žena, kterou údajně zabil jiný tygr, ale tyto informace nejsou potvrzené. Muž si pak uvědomil, že má v autě ještě dítě, tak se za ním šel schovat.

K celému incidentu došlo v parku Badaling v sobotu kolem 15. hodiny tamního času. Úřady potvrdily, že se útok odehrál v parku kousek od Velké čínské zdi. Návštěvníci ale mají přísný zákaz z aut vystupovat. Tento incident není první, v srpnu 2014 tam šelmy zabily hlídače.

Související články

Další články