Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hororové video: Muž z Brna se nezdráhal zmlátit a okrást nemohoucí stařečky

Neskutečnou porci brutality a bezohlednosti prokázal čtyřiačtyřicetiletý recidivista, který si v Brně za oběti vybíral nemohoucí seniory. Přepadal je u vstupu do domů a brutálně mlátil, aby je poté mohl okrást o cennosti. Nejmladší oběti jeho řádění bylo 76 let, nejstarší dokonce 88 let.

" Dvakrát zaútočil v Brně-Komíně, jednou ve Starém Lískovci a Králově Poli. Senioři přišli o hotovost (celkem 10 tisíc korun, dokumenty, platební karty či klíče)," uvádí brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb. Objasnil také, jak útočníka policisté dopadli. "Kriminalisté z prvního oddělení krátce po poslední loupeži (10.8.) zjistili, že je muž na cestě do Znojma za příbuznými. Na autobusovém nádraží ve Znojmě tak už na muže čekalo policejní vozidlo, které ho obratem dopravilo k výslechu a do cely. Nyní je obviněný ve vazbě, za loupeže mu hrozí až desetiletý trest," dodal Šváb.

Výčet podobných přepadení seniorů ale zdaleka nemusí být konečný. Proto policisté prosí ty, kteří podobné případy nenahlásili, aby se ozvali na linku 158.


Zdroj videa a náhledové fotografie: Policie ČR pro eXtra.cz

Související články

Další články