Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Hororové video: Muž (37) letěl na padáku nad hladinou moře, žralok mu ukousl nohu

Hororové video: Muž (37) letěl na padáku nad hladinou moře, žralok mu ukousl nohu
Zdroj: Profimedia
Žralok

Sedmatřicetiletý Jordánec se musí vyrovnávat s těžkými následky útoku žraloka. K incidentu došlo na konci června, když se muž nechal táhnout na padáku za člunem. V jeden moment ale Jordánec klesl nízko nad vodu, ze které náhle vyskočil žralok a své oběti se zakousl do nohy. Muže ihned přepravili do nemocnice. Nyní je ve stabilizovaném stavu.

Parasailing je oblíbenou zábavou v téměř každém přímořském letovisku. Sedmatřicetiletému Jordánci se ale adrenalinový sport v Rudém moři šeredně vymstil. Když se totiž muž na padáku snesl nad hladinu, zakousl se mu do nohy žralok.

Netrvalo ani vteřinu a Jordánec se z brutálního sevření vymanil, žralok si ale odnesl do hlubin část své kořisti. Oběti totiž ukousl část nohy.

Přišel o část chodidla

Pokousaný muž byl ihned odvezen do Vojenské nemocnice prince Hashema. Tam ho lékaři stabilizovali a nohu ošetřili. Jordánec ale přišel o část chodidla, navíc má několik zlomených kostí, natržený sval a poškozené šlachy.

„Útok tohoto žraloka přitáhl hodně mediální pozornosti. Vyděsilo to spoustu lidí, ale ve skutečnosti je to něco, co se může stát kdekoliv,” uvedl pro portál Jordan News Mohamed Qatawneh z potápěčského centra.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy