Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

HOROROVÉ VIDEO: Máte rádi vepřové? Prasata se mačkají v malých klecích, pak jdou do plynu

Prasata byla na jatkách týrána.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Šokující video z jatek ukazuje, jak jsou zvířata týraná. Mačkají se v malých klecích a není s nimi nakládáno zrovna podle předpisů. Toto nechutné zacházení s prasaty odhalili ochránci zvířat v Jižním Walesu. Organizace Animal Liberation Victoria natočila nevyhovující podmínky, ve kterých prasata na jatkách žijí. A nestačili se divit.

Prasata skončí v plynových komorách. Zaměstnanci jatek je nejdříve naženou do malého prostoru a poté je spustí dolů do plynové komory, kde zvířata už nemají vzduch, piští, křičí, hroutí se. Na záběrech je jasně vidět, jak se snaží uniknout, ale marně. Kamery byly umístěné na jatka po dobu dvou let. A špatné zacházení šokuje úplně všechny. Je vidět, že zvířata opravdu trpí.

Sám aktivista se tam spustil s kyslíkovou maskou a začaly ho okamžitě pálit oči a motala se mu hlava. „Plynové komory jsou podle nich humánní způsob porážky a chceme věřit, že prasata lehce usnou a nic je nebolí. Vše je to ale lež,“ uvedli v prohlášení Animal Liberation Victoria.

Aktivisté se navzájem připoutali ke klecím na jatkách, aby zablokovali kamiony, která tato prasata přepravují, a poukázali na tento mučivý způsob zabíjení nevinných zvířat. Po celé této akci se tato jatka zavírají.

Video obsahuje drastické záběry a je určeno pouze pro silnější povahy. Podívat se na něj můžete ZDE.

Související články

Další články