Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hororové neštěstí před Vánocemi! Na holčičku (†4) spadla televize a zabila ji

tragédie
Obrovské neštěstí se přihodilo rodině ze středního Slovenska. Holčičku (†4) v obýváku zavalila televize a obývací stěna, Vánoc se bohužel nedožije!

Na středním Slovensku ve městě Revúca, konkrétně v ulici SNP, v neděli 16. 12. 2018 prožili rodiče šok! Odpoledne na jejich čtyřletou dcerku spadl v obývacím pokoji televizor a následně ji zavalila i obývací stěna.

Dítě bylo na místě mrtvé. Podle slovenské televize Markíza v čase neštěstí byla s malou holčičkou doma pouze matka. Policie okamžitě začala trestní stíhání pro usmrcení.

„Slyšeli jsme sanitku a viděli jsme záchranáře vcházet do vedlejšího paneláku. Když vycházeli, byl na jejich obličejích vidět smutek. Po chvilce jsme se dozvěděli, že se jim nepovedlo zraněnou holčičku oživit. Lidé říkají, že se to stalo u hry a v bytě kromě matky a holčičky Ivanky, na kterou spadl televizor, byly ještě další dvě děti,“ řekla sousedka pro cas.sk.

Mohlo by vás zajímat

Další články