Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hororová zpověď vraha: Táně (†19) jsem rozmlátil hlavu, mučil ji a souložil s její mrtvolou!

Odporné vraždy se dopustil teprve devatenáctiletý student programování.
Zdroj: vkontakte.ru
+ Další 4 fotografie
Devatenáctiletý student programování Artjom Iskhakov neunesl, že se expřítelkyně, se kterou i po rozchodu bydlel, vídá s jinými muži. Jednoho dne mu přeskočilo a krásnou Tatianu Strakhovovou (†19) zavraždil. Nestačilo mu, že jí brutálním způsobem vzal život. S bezvládným tělem měl potom ještě několikrát sex.

Rodina i blízcí kamarádi Artjoma Iskhakova, studenta programování, jsou v naprostém šoku z jeho odporného činu. Mladý Rus neustál rozchod s přítelkyní Tatianou Strakhovovou a brutálním způsobem ji zavraždil. Potom, co několik hodin souložil s jejím bezvládným tělem, sepsal hororovou zpověď pro dívčiny rodiče a spáchal sebevraždu.

Artjom byl do Tatiany stále zamilovaný. Zůstat spolu bydlet i po rozchodu nebyl nejlepší nápad. Studentka prestižní moskevské univerzity si do bytu vodila kluky a zhrzený expřítel se na to nemohl dívat. Chtěl s ní ještě spát, ale Tatiana mu to nechtěla dovolit.

„Už mě nebavily její řeči o tom, jak se mnou nebude pít a nebude se mnou nic mít,“ píše Iskhakov v děsivém dopise. Ruply mu nervy a krásnou Tatianu připravil o život.

„Udeřil jsem ji do obličeje a spadla na zem. Rozmlátil jsem jí hlavu, z pusy jí začala téct krev a řekla mi, abych odešel. To jsem přesně neudělal a místo toho jsem ji uškrtil. Už bylo jasné, že je mrtvá, ale srdce jí stále tlouklo,“ popisuje hrůzné okamžiky.

„Proto jsem se rozhodl, že ji ještě o**chám. Skončil jsem a srdce jí pořád tlouklo. Podřízl jsem jí hrdlo, všude byla spousta krve. A srdce tlouklo. Tak jsem ji dvakrát bodl do žeber. Potom jsem s ní spal znovu a rozhodl se tohle napsat,“ pokračuje Artjom ve zvrhlém přiznání, které poslal dívčiným rodičům.

„Odpusťte mi, že jsem vám vzal vaši jedinou dceru. Miloval jsem ji strašně moc. Uvědomuji si, co za sračku jsem udělal. Jediné, co teď můžu, je zabít se,“ ukončil drsnou zpověď podle Daily Mailu.

Moskevská policie nyní vyšetřuje další detaily masakru. Iskhakov se sebevraždou vyhnul spravedlnosti.

Související články

Další články