Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hororová Výměna manželek: Smrad, psí chlupy a špína! Jsem v chlívku, brečí náhradní maminka

+ Dalších 8 fotografií

Ve středu večer odvysílá televize Nova další díl reality show Výměna manželek. Tentokrát diváci uvidí, zda si Iva poradí s laxním manželem a navíc ve velmi zanedbané domácnosti plné psích chlupů, pavučin a zápachu. Ve druhé rodině se ukáže svérázná Veronika, která si bude muset poradit s temperamentním náhradním manželem, jenž má značnou zálibu v pivu. Podívejte se na ukázku od TV Nova.

Středeční Výměna manželek v TV Nova bude opět stát za to. Diváci se setkají s rodinou, která žije ve Velkém Šenově, a to s Veronikou (42), Martinem (50) a Michalkou (3,5). Veronika přihlásila rodinu do Výměny úplně sama, Martin o tom neměl sebemenší tušení. Mezi oběma partnery panuje velká ponorka a téměř spolu nekomunikují. Martin je podle Veroniky naprosto nerozhodný, Veronika zase prý na Martinův vkus až moc spí.

Na druhé straně se diváci seznámí s Ivou (34), Mirkem (33) a Miou (8), kteří žijí ve vesnici Rokytovec. Partneři se do Výměny manželek přihlásili společně, hlavním důvodem podle nich byly peníze. Mirek je v tomto vztahu velmi temperamentní a občas hlučný. Iva říká, že jí je jedno, do jaké rodiny přijede, protože se podle svých slov ničeho nebojí.

Špína, psí chlupy a smrad

To, co ji čeká v náhradní domácnosti, bude ovšem silná káva i pro ni. Statečná a nebojácná Iva se téměř sesype už při prvním průzkumu svého nového desetidenního bydlení. „Bože, to je bordel, ty vole. Tam musí strašit,“ pronese náhradní maminka ve videu, které webu eXtra poskytla TV Nova.

Dokonce prohlásí, že je na smetišti. V průběhu průzkumu nového bydliště jí neujde ani neutuchající zápach, psí chlupy a všudypřítomná špína. „Říkala jsem si, že nebudu brečet, ale tohle je hrozné. Já jsem v chlívku,“ dodala se slzami v očích. V jednu chvíli si všimne, jak se pes vymočí na podlahu a následně to začne olizovat. Maminka Iva se sama sebe ptá, jak někdo může v těchto podmínkách vychovávat dítě.

Jak si maminky poradí v náhradní domácnosti, to se dozvědí diváci ve středu na Nově.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy