Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hororová vražda: Zmizelou Andreu Vlčekovou našli v sudu s kyselinou, asi ji tam hodili zaživa

Zdroj: Polícia SK
horor

Slovenští policisté rozplétají zmizení Andrey Vlčekové a s každým novým zjištěním se stává případ stále děsivější. Nedávno totiž našli v jednom ze skladů sud od kyseliny, v němž byly ostatky ženy pohřešované už od roku 2016. Naprosto otřesný případ podtrhuje to, že Vlčeková byla podle deníku Nový čas nejspíš stále naživu, když byla do sudu zavřena. Únos Slovenky si přitom objednal její exmanžel Miroslav Vlček, který za to sedí ve vězení.

Když detektivové na Slovensku objevili sud s lidskými ostatky, začaly se objevovat zprávy, že jde o zmizelou Andreu Vlčekovou. Ty se nyní bohužel potvrdily. „S pravděpodobností hraničící s jistotou můžeme konstatovat, že v tomto sudu byly rozpuštěny tělesné ostatky poškozené,“ uvedl vrchní prokurátor Daniel Lipšic s tím, že to policisté potvrdili na základě nalezených zubních plomb.

Po Vlčekové se slehla zem v roce 2016, kdy ji dva muži ve slovenském Hlohovci násilím vtáhli do auta. Policie následně zjistila, že si únos objednal exmanžel pohřešované Miroslav Vlček. Jedním z důvodů byla údajně pomsta za to, že proti němu Andrea vypovídala v případu ekonomické trestné činnosti. Vlček za objednání únosu dostal 12 let za mřížemi. Ty se mu teď nejspíš výrazně protáhnou.

Hrozí mu doživotí

Lipšic totiž informoval, že podal na Okresní soud v Trnavě žádost o povolení obnovy jednání. Nová zjištění tak Vlčekovi nejspíš silně přitíží a bude nejspíš souzen za úkladnou vraždu. Za tu by mohl na Slovensku dostat až doživotí. S přihlédnutím na zjištěné skutečnosti je takový výsledek více než pravděpodobný.

"Když si představím, že ji tam brutálně týrali a že možná dokonce ještě dýchala, když ji hodili do kyseliny, je mi zle,“ uvedla pro Nový čas Natálie (42), sousedka Andrey. Ta prý věděla, že má její kamarádka spory s exmanželem, ale nikdy nečekala, že by to mohlo dopadnout takhle. "To je až neuvěřitelné, že tohle může někdo udělat. Co to je za svět?" kroutila hlavou sousedka.


Související články

Další články