Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hororová věznice: Přes 100 mrtvol našli v odpadních trubkách!

Hororová věznice: Přes 100 mrtvol našli v odpadních trubkách!
Zdroj: Profimedia.cz
Vězení La Modelo v kolumbijském metropoli Bogotě řeší nechutný problém. V místním odpadním systému bylo nalezeno přes sto mrtvol a jejich počet každým dnem stoupá. Někdo se tak šikovně zbavoval vězňů, návštěvníků, ale i lidí, kteří neměli s vězením nic společného. Je vše dílo jedné choré mysli, nebo za vším stojí obří zločinecký byznys, který pomáhá vrahům s likvidací těl?

„Počet obětí je zatím neznámý, nicméně víme, že jich je více než sto a je pravděpodobné, že jich bude mnohem víc,“ uvedla speciální vyšetřovatelka případu Caterina Heyck Puyana. Děsivou zprávu potvrdila zpravodajská agentura Reuters.

Všech sto lidí prý zmizelo z vězení mezi lety 1999 a 2001. Zajímavé je, že děsivé činy vypluly na povrch až 15 let poté.

Přitom to není první případ, kdy najednou z povrchu zemského zmizelo tolik lidí. Případů únosů a vražd se věnovala už argentinská novinářka Jineth Bedoy. Ta psala o mizení lidí v souvislosti s obchodem se zbraněmi. Sama pak byla unesena a znásilněna. Nakonec ji únosci nechali svázanou u silnice vedle odpadků. Brutální útok přežila.

Ve věznici probíhá nyní vyšetřování a je opravdu otázkou, zda ve zkorumpované zemi vyjde pravý důvod vražd na povrch.

Související články

Další články