Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Hororová šikana Michaela Jacksona (†50): Předstíral jsem spánek, bratři mi pak dělali…

+ Dalších 95 fotografií
trauma
Byl jedním z nejzvláštnějších lidí, kteří kdy chodili po zemi. Jenomže zčásti v tom byl Michael Jackson (†50) nevinně. V dětství si totiž prošel peklem a promítlo se to i do jeho pozdějšího života. Kromě týrání ze strany otce Joea Jacksona (†89) zažil i šikanu od svých starších bratrů. Nejpekelnější vzpomínku má na dny, kdy s nimi musel v hotelu přespávat ve stejném pokoji.

Šokující dokument Leaving Neverland jako by Michaela Jacksona (†50) po deseti letech oživil. Na povrch vyplavala řada nových znepokojivých informací. Ať už se ale král popu provinil jakkoliv, jisté je, že i on sám byl obětí hrozivých činů!

Kromě toho, že musel snášet týrání svého otce Joea Jacksona (†89), jenž ho měl kopat do rozkroku, mlátit řemenem a podle některých spekulací dokonce nechat vykastrovat, ho šikanovali i jeho starší bratři.

„Jednou, bylo to v Las Vegas, jsem musel být na pokoji se svými bratry. A bylo to příšerné. Jenom jsem předstíral, že spím, nemohl jsem usnout. Oni pak přišli s nějakými dívkami,“ svěřil se Michael v dokumentu Pohled do soukromí.

„Potom s nimi měli sex, ale já pořád nespal,“ dodal s tím, že to pro něj byl silně traumatický zážitek.

Po premiéře kontroverzního filmu, v němž vystupují dva muži, jenž Jackson v dětství údajně zneužíval, se svět rozdělil na dvě poloviny. Jedna se staví za Michaela a brání ho ze všech sil, druzí se rozhodli na něj kompletně zapomenout. A co si myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články