Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hororová noc Dády Patrasové: Věrná fenka jí zachránila život, zabránila velké tragédii

Dagmar vrací protiúder.
Zdroj: Profimedia
Zpěvačka a hvězda dětských srdcí Dáda Patrasová (64) prožila noc plnou hrůzy. V její vile byla závada v zásuvce ve zdi, kvůli které proběhlo drama, na jaké jen tak nezapomene. Mohlo dojít k velkému neštěstí a Dádu ochránila její fenka Fatty, která ji nenechala spát.

Dáda Patrasová spokojeně spala, když ji její fenka začala zničehonic budit. „Tahala mě z postele, já ji rozespale odháněla, ale nedala se,“ řekla zpěvačka a herečka deníku Aha!. Z ložnice proto vyšla ven a šla se podívat, co se děje.

Už při scházení schodů Patrasová cítila kouř a když si chtěla rozsvítit, zjistila, že nejde proud. Cestou k suterénu byl zápach kouře silnější a silnější. „Myslela jsem, že jen nahodím pojistky, jenže to už jsem zjistila, že vyhořela strojovna u bazénu,“ řekla o děsivé noci.

„Závada byla v zásuvce ve zdi. Máme tam všude dřevěné obložení, mohlo se stát skutečně velké neštěstí,“ vysvětlila Dáda, kterou ze spánku vyrušila věrná fenka. Ta tak své paničce dávala najevo, že je něco v nepořádku.

Starosti

Následujícího rána do vily dorazil Felix Slováček, aby zkontroloval, co se stalo. „Felix hned ráno všechno prohlédl. Měli jsme tam sídlo naší firmy a plánujeme tam letos rekonstrukci kvůli vlhkosti. Musíme nyní nechat rovnou udělat i nové rozvody elektřiny,“ doplnila zpěvačka.

„Jsme tu už 37 let. Dům je ve svahu, ten roh má tendenci stále vlhnout, nemám z toho radost. Dělali jsme už nové okapy a stoupačky, ale pořád to tam je. Teď je o důvod víc se do toho pustit,“ řekl Aha! ustaraný Slováček.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy