Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hororová nehoda: Miláček českých puberťaček se srazil s autobusem, FOTO UVNITŘ

Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
Adam kajumi
Má za sebou pěkně nepříjemný zážitek! Známý tiktoker a influencer Adam Kajumi (20), kterého jen na TikToku sleduje téměř půl milionu lidí, se srazil s autobusem. Jak dopadl? Auto má pomačkané pořádně!

Srážku s autobusem zažil oblíbenec náctiletých holčiček v pražských Kobylisích a celou událost začal okamžitě sdílet na svých sociálních sítích. Škodu ovšem utrpěl jeho nový Mustang.

„Včera mě postihla celkem nemilá příhoda. Zaplať pán bůh se nikomu nic nestalo. Nehodu bych nepřál ani tomu největšímu hejtrovi! Stačí jedna sekunda, která může navždy změnit váš život,“ napsal Kajumi svým fanouškům na Instagram.

Svůj nový dopravní prostředek si mladý influencer teprve nedávno přivezl do České republiky. Moc dlouho se z nového vozítka tedy neradoval. Na řidiči městského autobusu nenechal Adam nit suchou. „Nebudu pozitivní, snad přijde o papíry,“ vzkázal mu veřejně.

ZAJÍMÁ VÁS ADAM KAJUMI? PODÍVEJTE SE NA ROZHOVOR BEZ CENZURY.

Související články

Další články