Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hororová dovolená: Manžel přišel o těhotnou ženu, po narozeninách ji ubodali ve spánku

Tragédie
Měla to být pohádková dovolená. Místo toho se odpočinek zvrtl v peklo, při kterém byla den po svých jednatřicátých narozeninách zavražděna těhotná žena. Útočníci ji zabili před zraky manžela a syna.

Opravdu hororovou dovolenou zažil Matthew Turner (33) s rodinou. Byli na prázdninovém pobytu v dovolenkovém resortu v Jižní Africe. On, dvouletý syn Hayden a manželka Karen (†31), která byla ve třetím měsíci těhotenství, zrovna spali, když došlo k útoku.

Rodina byla ve svém hotelovém pokoji a netušila, že se něco tak strašného vůbec může přihodit. Do apartmánu se jim vloupali dva ozbrojení muži. Matthew se probudil, když ho jeden z útočníků bodl nožem do břicha. Tak zjistil, že je někdo napadl. Začal se bránit, bohužel pro jeho manželku, která den předtím oslavila 31. narozeniny, bylo už pozdě. Nedokázal jí už pomoci on ani přivolaní záchranáři.

Dvouletému synovi se naštěstí nic nestalo. Zatím není jisté, co tam útočníci dělali. Nejednalo se totiž o krádež, protože všechno zůstalo na svém místě. Dokonce ani mobilní telefony, které měl pár na nočních stolcích, se nepohnuly. Policie nyní případ vyšetřuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články