Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Horor z Facebooku: Češku (23) sexuálně zneužíval a věznil nigerijský žadatel o azyl

láska
Podle policie nigerijský žadatel o azyl v severoitalském městě Padova deset dní věznil a sexuálně zneužíval třiadvacetiletou Češku. S informací přišel deník Corriere del Veneto. Podle něj se šestadvacetiletý muž, vystupující pod jménem Peter Chiebuka, s ženou seznámil před rokem prostřednictvím Facebooku.

Vypadalo to jako láska, ale změnilo se to v peklo. Déle než rok trvající romance mezi mladou Češkou a nigerijským žadatelem měla dramatickou dohru před několika dny. Dvojice si domluvila schůzku v Padově, protože Nigerijec dívce nabízel sňatek, uvedl italský deník Corriere del Veneto.

Nigerijec během osobní schůzky začal být agresivní. Následně se na dívce dopustil násilí, když ji podle jejích slov uvěznil v malém bytě. Nátlak přešel k bití pěstmi a krádeži 50 tisíc korun. To trvalo až do soboty 23. listopadu, kdy se dívce podařilo prostřednictvím aplikace WhatsApp požádat o pomoc francouzského kamaráda. Následně po jeho upozornění zasáhla policie.

Dívka skončila s poraněním v nemocnici a Nigerijec v policejní cele, uvedl italský deník s tím, že vyšetřování případu stále probíhá.

Související články

Další články