Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Horor všech holek se stal skutečností: Sophii spatřil přítel bez make-upu a okamžitě jí dal kopačky. Takhle dívka totiž vypadá

Sophia Ridlington
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Všichni moc dobře víme, že některé holky to s líčidly umějí opravdu perfektně. Když se namalují, tak spousta lidí žasne, jak to vůbec dokázaly. O to je ale na ně horší pohled, když všechny vrstvy make-upu odlíčí a my vidíme jejich pravou tvář. Tuny líčidel a hodiny před zrcadlem se nehezky vymstily dvaadvacetileté dívce, kterou když partner spatřil "nahou", okamžitě se s ní rozešel.

Sophia Ridlington je dvaadvacetiletá dívka, která se živí jako vizážistka a líčidla jsou doslova její život. Každá dívka, která se svěří do jejích rukou, odchází s nádherným make-upem a plná sebevědomí.

Jenomže i když se mužům líbí pěkně namalované ženy, rozhodně se nechtějí probouzet vedle úplně někoho jiného. Sophia měla hned dva důvody, proč se stala profesionální vizážistkou. Jednak ji to nesmírně naplňovalo a také bohužel trpí extrémní formou lupénky.

Kvůli této nemoci má zohyzděný obličej, plný červených teček, které navíc čas od času ještě krvácejí. Pohled na sebe samu v zrcadle, když byla odlíčená, ji děsil. Proto se se všemi líčidly naprosto sžila, našla si přítele a myslela si, že už ji nic nemůže překvapit.

To se ale spletla. Jakmile se odhodlala, že svému příteli ukáže svou pravou tvář bez tuny malovátek, čekala ji nepěkná sprcha. Přítel se s ní okamžitě rozešel, protože ho její tvář děsila.

Sophia je ale silná dívka a po tomto dost nehezkém zážitku se nezhroutila, ale nyní se snaží inspirovat další dívky trpící touto nemocí. Už nemá problém se ukázat bez make-upu, poukazuje na tuto závažnou nemoc a radí dívkám, jakou kosmetiku používat.

Související články

Další články