Sophia Ridlington je dvaadvacetiletá dívka, která se živí jako vizážistka a líčidla jsou doslova její život. Každá dívka, která se svěří do jejích rukou, odchází s nádherným make-upem a plná sebevědomí.

Jenomže i když se mužům líbí pěkně namalované ženy, rozhodně se nechtějí probouzet vedle úplně někoho jiného. Sophia měla hned dva důvody, proč se stala profesionální vizážistkou. Jednak ji to nesmírně naplňovalo a také bohužel trpí extrémní formou lupénky.

Kvůli této nemoci má zohyzděný obličej, plný červených teček, které navíc čas od času ještě krvácejí. Pohled na sebe samu v zrcadle, když byla odlíčená, ji děsil. Proto se se všemi líčidly naprosto sžila, našla si přítele a myslela si, že už ji nic nemůže překvapit.

To se ale spletla. Jakmile se odhodlala, že svému příteli ukáže svou pravou tvář bez tuny malovátek, čekala ji nepěkná sprcha. Přítel se s ní okamžitě rozešel, protože ho její tvář děsila.

Sophia je ale silná dívka a po tomto dost nehezkém zážitku se nezhroutila, ale nyní se snaží inspirovat další dívky trpící touto nemocí. Už nemá problém se ukázat bez make-upu, poukazuje na tuto závažnou nemoc a radí dívkám, jakou kosmetiku používat.