Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Horor ve Středozemním moři: Žraloci sežrali 18 žen a tři malé děti!

Ilustrační foto.
Zdroj: facebook.com
Hororovou scénu zažila posádka libyjského námořnictva. Žraloci obkroužili loď s uprchlíky, která se potápěla. Po smrti je nejméně 31 lidí. Mezi mrtvými je také 18 žen a tři malé děti.

Libyjští námořníci přijeli o víkendu na pomoc lodím převážejícím uprchlíky z Afriky, kteří se snažili dostat k italským břehům.

Kolem tonoucích a mrtvých uprchlíků kroužilo hejno žraloků modravých. Tito žraloci dorůstají délky až 4 metry. „Když jsme dorazili na místo, jeden z člunů už byl z poloviny pod hladinou a stále se ho drželo 44 lidí, které jsme zachránili,“ citoval britský Daily Mail velitele jedné ze zasahujících lodí Nassera al-Ghammoudiho.

Podle námořníků byla řada těl, která vytáhli z vody, pokousaná. Podle údajů místního námořnictva při tragédii zahynulo nejméně 31 lidí, 200 uprchlíků se podařilo zachránit. Několik desítek lidí ale úřady stále pohřešují. Mezi mrtvými je 18 žen a také tři děti.

Italské námořnictvo během dvou dnů zachytilo 1500 uprchlíků, kteří se z Afriky snažili dostat do Evropy. Uprchlická krize stále nekončí.

Související články

Další články