Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Horor v zahrádkářské osadě: Policie zde řeší vraždu a znásilnění, mrtví jsou nejméně tři!

Zdroj: Aktu.cz
Policisté vyšetřují vraždu v chatové oblasti u Střížovic na Ústecku. Kriminalisté kolonii uzavřeli, mrtvých je více, ve hře je i znásilnění.

V zahrádkářské osadě Český Újezd poblíž Střížovic došlo hned k několikanásobnému trestnému činu, vyšetřování potvrdila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. „K trestnému činu došlo v průběhu noci ze 7. na 8. ledna v zahrádkářské kolonii u obce Střížovice. V tuto chvíli jsou kriminalisté na místě a ohledávají místo činu. Vzhledem k tomu, že jsme na počátku, nebudeme prozatím sdělovat bližší informace,“ uvedla Hyšplerová.

Policie oplocenou kolonii v pondělí dopoledne uzavřela, na místě jsou psovodi. Podle agentury Aktu.cz by kriminalisté měli vyšetřovat i to, že jedna z obětí byla znásilněna. Kriminalista Martin Charvát potvrdil tři mrtvé. Situace je zatím silně nepřehledná.

Podle informací idnes.cz vlezli dva pachatelé do chaty, kde byli rodiče a jejich děti ve věku 9, 16 a 20 let. Šestnáctiletá dcera měla být znásilněna.

Související články

Další články