Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

HOROR v turistickém ráji: Dvě mladé ženy (†24 a †28) našli BEZ HLAV!

+ Dalších 7 fotografií
HRŮZA
V pondělí byla v Maroku, zhruba deset kilometrů od vesnice Imlil v pohoří Vysoký Atlas, nalezena těla dvou turistek. Louisa Vesterager Jespersen (†24) a Maren Ueland (†28) byly nalezeny na cestě na nejvyšší horu severní Afriky Džabal Tubkal. Těla byla nalezena s mnoha bodnořeznými ranami v oblasti krku.

Louisa Vesterager Jespersen byla z Dánska a Maren Ueland z Norska. Spojoval je pouze výlet do horské oblasti na jihu Maroka, který se jim stal osudným. Matka Louisy se psychicky zhroutila a doufá jen v to, že vrahy její milované dcery brzy dopadnou.

Některé zdroje tvrdí, že obě turistky byly nalezeny bez hlavy. Marocký ministr vnitra tuto informaci však nepotvrdil a řekl, že dívky byly nalezeny s bodnořeznými ranami na krku. Případ je vyšetřován jako trestný čin a podle marockého tisku už policie zadržela jednoho podezřelého.

Matka Louisy se po zjištění, co se její dceři stalo, naprosto zhroutila. Dánskému tisku vypověděla, že je na dně. Dle jejích slov byla Louisa šťastná a pozitivní dívka, která se snažila ve všech vidět to nejlepší. Ačkoliv pevně doufá v dopadení pachatelů, příliš nevěří tomu, že se je podaří vypátrat.

Vysoký Atlas je oblíbenou dovolenkovou destinací, zvláště pak pro pěší turisty. Dívky podle dostupných informací cestovaly bez průvodce, čímž se samy vystavily nebezpečí.

Mohlo by vás zajímat

Další články