Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Horor v Praze: Muž dívku hodiny znásilňoval, bil pěstmi a řezal do intimních míst

Několik hodin dívku znásilňoval a následně jí vyhrožoval smrtí.
Naprosto brutální čin se stal v pražských Holešovicích. Čtyřiadvacetiletý Jiří Meindl je v současné době obžalovaný z pokusu o vraždu. Hrozí mu 15 až 20 let vězení nebo výjimečný trest. Muž měl hodiny znásilňovat svoji sousedku, surově ji bít a vyhrožovat smrtí. Před soudem se však odmítl k celému případu vyjádřit a policii sdělil, že si nic nepamatuje. Napadená dívka podle své výpovědi opravdu hodně trpěla a jen zázrakem přežila.

Obžalovaný Jiří Meindl má za sebou pěkně pestrou minulost. Již dříve stanul před soudem za ublížení na zdraví a také prošel výchovným ústavem. Muž měl podle výpovědi napadené ženy zazvonit na její zvonek a pod záminkou vrácení peněz za svého spolubydlícího ji donutit, aby ho pustila dál.

Šestadvacetiletá dívka muži otevřela dveře, ten jí však ihned přiložil nůž na krk a oznámil jí, že ji znásilní. Když tak učinil, začal mladé ženě vyhrožovat smrtí a následně mladou ženu znásilnil znovu.

Jakmile se žena začala bránit, měl ji surově mlátit do obličeje, břicha a následně zbitou dívku pořezal v intimních partiích. Policii zavolali sousedé, kteří slyšeli z bytu dívky nesnesitelný křik. Muž u soudu odmítl vypovídat a policii několikrát řekl, že si nic nepamatuje.

Dívka požaduje od útočníka 1,4 milionu korun. Po útoku se potýká s psychickými a fyzickými problémy. Straní se lidí, bojí se vycházet ven, nebo nechce zůstávat sama doma. Její zranění byla natolik vážná, že ji museli lékaři uvést do umělého spánku.

Související články

Další články