Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Horor v MHD: Řidička autobusu napomenula muže bez roušky, ten jí začal rvát vlasy

Šílený incident v MHD: Řidička autobusu napomenula muže bez roušky, ten ji začal rvát vlasy!
Zdroj: Policie ČR
konflikt

Otřesný případ řešila v půli června řidička autobusu MHD na pražském Černém mostě. Napomenula tam jednoho z cestujících kvůli tomu, že jel ve voze bez ochrany úst. Ten ji za to ale brutálně napadl, tahal ji za vlasy a snažil se ji vyrvat z kabiny řidiče. Napadené nakonec pomohli další cestující.

Hrozivý zážitek si odnesla z práce řidička autobusu MHD na pražském Černém Mostě. V půli června tam napomenula cestujícího za to, že neměl nasazenou roušku ani respirátor. Dotyčný ji následně chytil za vlasy a snažil se ji vyrvat z kabiny řidiče. Naštěstí zasáhli cestující, z nichž jedna žena nastříkala útočníkovi pepřový sprej do obličeje. Po této pomocnici nyní pátrá policie jako svědkyni.

Celá událost se odehrála 16. června před půl desátou večer ve voze linky 224 na zastávce Breitcetlova. „Muž neměl po dobu jízdy v autobuse nasazenou ochranu dýchacích cest, na což ho upozornila řidička autobusu. Na to muž reagoval tak, že řidičku chytil za vlasy a snažil se ji vytáhnout z kabiny,“ uvedla k incidentu mluvčí policie Violeta Siřišťová.

"V jednání mu zabránil cestující (37) a dosud neznámá žena, která podezřelému nastříkala do obličeje pepřový sprej,“ dodala policejní mluvčí s tím, že po této ženě nyní policisté pátrají, protože je v případu klíčovou svědkyní. Policisté rovněž vyzývají případné další svědky události, aby se jim ozvali.

Útočníka policie obvinila z výtržnictví, za což mu hrozí tři roky ve vězení. Mělo by se jednat o recidivistu, který byl za podobný skutek již nejméně jednou potrestán.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy