Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Horor v Havířově: Pacient zvracel krev, ze špitálu ho vykopli, protože neměl doklady!

Zdroj: youtube.com
děsivé fotky
Příběh jako z hororového filmu prožila Anna K. se svým přítelem, kterému na silvestra praskl vřed a začal zvracet potoky krve. V havířovské nemocnici ho ale neošetřili. Kvůli tomu, že si zapomněl doma doklady, ho poslali pryč!

Ohromnou tragédií mohl skončit postoj nemocnice v Havířově, které na silvestra odmítla ošetřit krvácejícího muže. Po prasknutí žaludečního vředu vyzvracel asi litr krve, ale odmítli ho ošetřit!

"Tímto bych chtěla upozornit na chování sester a lékařky na centrálním příjmu v Havířovské nemocnici. Dne 31. 12. 2018 mému příteli praskl vřed na žaludku. Po vyzvracení asi 1 litru krve jsme jeli na centrální příjem. V té rychlosti jsme doma zapomněli doklady," napsala na Facebook naprosto šokovaná Anna K.

"Na centrálním příjmu nám arogantní sestry řekly, že nás paní doktorka bez dokladů nešetří, že máme jet do Ostravy. Po cestě do Ostravy se stav natolik zhoršil, že jsme museli volat záchranku. Po příjezdu záchranky byl pan doktor v šoku, že ho v takovém stavu neošetřila havířovská nemocnice," dodala s tím, že incident už řeší i policisté.

Samotné nemocnici byla doručena písemná stížnost v pondělí. „Situaci bereme naprosto vážně a bude vyšetřena v co nejkratší době,“ řekl serveru TN.cz náměstek pro léčebnou péči Martin Sedláček.

Objevila se i argumentace tím, že kvůli nezajištění pohotovosti lékařka nestíhala pacienty přijímat. "Ano, v nemocnici toho dne nebyla zajištěna pohotovostní služba. Zastupoval ji centrální příjem. Paní doktorka byla natolik pracovně vytížená, že mohlo dojít k situaci, kdy přišel pacient, který se nezdál akutní, proto byl odeslán na jinou pohotovost," řekl Havířovskému Deníku náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro zdravotnictví Martin Gebauer.

Související články

Další články