Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Horor v dovolenkovém cíli Čechů: Dívku (15) znásilnili v hotelové sauně

Strašné
Patnáctiletá dívka byla s rodinou na dovolené na ostrově Mallorca, co se ale během výletu odehrálo, bylo strašné. Dívka byla znásilněna během návštěvy sauny, když zrovna byla sama.

Pohádková dovolená jedné britské rodiny se náhle změnila v horor během pár chvil. Policie na španělském ostrově Mallorca nyní pátrá po muži, který tam znásilnil patnáctiletou­ dívku.

Mladá Britka se rozhodla navštívit hotelovou saunu. Vše se zdálo naprosto v pořádku, dokud do sauny nevstoupil neznámý muž. Nebohá dívka tam byla sama a cizinec ji znásilnil. Teenagerka po hrůzném aktu běžela za personálem hotelu a byla převezena do nemocnice na vyšetření.

Policie pracuje s teorií, že si záhadný cizinec dívku vyhlídl a počkal si až bude sama. Dívka sdělila, že muže nikdy předtím neviděla. Policie tento případ bere velmi vážně a vynaloží veškeré úsilí aby násilníka chytli, informoval portál Mirror.

Související články

Další články