Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Horor v Dolních Chabrech: Chlapec (14) pobodal maminku se synem a bosý utekl!?

Zdroj: Policie ČR / Profimedia / Koláž eXtra.cz
KRIMI

Ploskovická ulice v pražských Dolních Chabrech zažila rušnou noc plnou hrůzy. Podle informací TV Nova měl čtrnáctiletý chlapec pobodat svého kamaráda a jeho maminku. Pak utekl, přičemž po něm pátral kromě policistů i vrtulník. Pohřešovaný chlapec měl být podle policie bosý.

Scéna jako z hororu se odehrála v Ploskovické ulici v Dolních Chabrech. V jednom z tamních domů měl teprve čtrnáctiletý kluk pobodat ženu a jejího nezletilého syna. „Můžeme potvrdit, že krajští kriminalisté 1. oddělení od noci vyšetřují závažný násilný trestný čin,“ uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová a dodala, že policisté případ nebudou více komentovat.

Podezřelým by měl být podle informací TV Nova teprve čtrnáctiletý chlapec, který měl z místa činu utéct a policisté po něm pátrali za pomoci vrtulníku s termovizí. Hledali i psovodi. Okolí prohledávaly i hlídky v neprůstřelných helmách a s dlouhými zbraněmi.

Na místo dorazili i vyšetřovatelé specializující se na nejzávažnější násilnou trestnou činnost. Technici ve speciálních oblecích zajišťovali stopy. Zatím není jasné, jak se chlapec do domu dostal. Obě oběti utrpěly vážná zranění a na místo vyrazily dvě záchranářské jednotky a dvě lékařské posádky, potvrdila mluvčí záchranářů

Případ z Dolních Chabrů podle TV Nova souvisí s čtrnáctiletým Adamem B., po kterém je od dnešního rána vyhlášeno pátrání. To nepřímo potvrdila policie.

V souvislosti s vyšetřováním násilného trestného činu pátrají od včerejší noci pražští policisté po pohřešovaném čtrnáctiletém chlapci. V současné chvíli nemůžeme vyloučit, že pohřešovaný je zraněný a ozbrojený. Popis: výška 160 až 165 centimetrů, hubená postava, hnědé oči a hnědé vlasy. V době odchodu neměl mít na sobě boty. Jestliže jste pohřešovaného viděli, nebo víte, kde se nachází, kontaktujte prosím linku 158, doplnila Violeta Siřišťová

Související články

Další články