Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

HOROR V BRUSELU: Policisté se snažili zneškodnit muže, kterému byly z kabátu vidět dráty

Muž v Brusel má zřejmě na sobě bombu!
Neznámý muž vyděsil obyvatele v centru belgické metropole Bruselu. I přes to, že bylo venku přes 30 stupňů, po ulici se procházel v kabátu. Navíc mu zpod něj vykukovaly dráty. Všichni tak měli obavu, že by se mohlo jednat o bombu.

Policisté v Bruselu zasahovali v centru belgické metropole. Přestože teploty dosahuovaly až 30 stupňů, procházel se tam muž v kabátu. Navíc mu zpod něj vykukovaly dráty. Obyvatelé měli strach, že by na sobě mohl mít bombu. Policii přivolala ochranka jednoho z obchodů, která si podivného muže všimla.

Policie evakuovala okolní ulice a vytvořila bezpečnostní perimetr. Muž klečel s rukama nad hlavou a na místě zasahoval pyrotechnik, který se k němu snažil dostat. Všechno bylo ale úplně jinak.

Z teroristy se vyklubal student, který jen zkoušel nějaký experiment. Studoval elektromagnetické záření. Policie ho 4 hodiny držela obklíčeného, než pyrotechnici vyloučili, že by měl muž na sobě bombu.

Související články

Další články