Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Horor v Brně: Boxer Alain B. (29) ubil kladivem syna (†27) televizní reportérky! Video

Brutální vražda

Děsivá honička v Brně skončila dopadením vraha. Zfetovaný thai boxer Alain B. (29) ujížděl policistům, kteří na něj dokonce nasadili vrtulník, a došlo i ke střelbě. Nebezpečný muž zavraždil sedmadvacetiletého syna známé televizní redaktorky.

Devětadvacetiletého profesionálního thai boxera Alaina B. honili policisté v ulicích Brna a nakonec ho dopadli. „Jihomoravští kriminalisté intenzivně prověřují veškeré okolnosti trestné činnosti, ze které podezřívají devětadvacetiletého muže. Mimo odcizení několika vozidel je důvodně podezřelý z napadení dvou osob,“ uvedl mluvčí policie Pavel Šváb.

Muž měl podle policie zaútočit na pracovníka autobazaru v Brně-Slatině, po jehož napadení odjel odcizeným džípem. „Na případu kvalifikovaném v tuto chvíli jako loupež jsme začali ihned po oznámení pracovat a po odcizeném vozidle pátrat i s využitím vrtulníku. Hledané vozidlo se podařilo objevit v Židenicích, muž za volantem ale odmítl uposlechnout pokynů policistů k zastavení a začal ujíždět,“ uvedl dále mluvčí. Podezřelého nakonec dopadli v Křenovicích, museli použít služební zbraň.

Muže zabil kladivem

 „Policisté dále zjistili, že ještě před konfliktem v autobazaru došlo k napadení dalšího muže v Brně-Slatině. Ten byl nalezen na místě činu bez známek života, věc prověřujeme jako zvlášť závažný zločin vraždy,“ uvedl mluvčí.

Podle informací FTV Prima je mužem profesionální boxer Alain B., který byl během sobotního zadržení pod vlivem návykových látek. Před krádeží džípu a napadení pracovníka autobazaru měl zabít mladého sedmadvacetiletého muže, syna známé televizní reportérky. Čin spáchal před garáží v městské části Slatina, kde mladík zrovna luxoval auto. Alain mladíka umlátil kladivem a tělo poté v autě zapálil.

Související články

Další články