Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Horor u paní vrahové z Výměny: Pekelná scéna u Lucie a Michala, děti ječely hrůzou

Stále jsou zamilovaní až po uši.
Zdroj: Se souhlasem Lucie Navrátilová
+ Dalších 7 fotografií

U Lucie Navrátilové z Výměny manželek a jejího muže Michala Navrátila, který seděl za vraždu, je opět živo. Poté, co se sotva před čtrnácti dny objevila na TikToku v záběru streamu s monoklem, teď po stejné sociální síti koluje audio, ze kterého vstávají vlasy hrůzou.

U jedné z nejvýraznějších účastnic show Výměna manželek, nechvalně proslulé matky osmi dětí, z nichž čtyři jí odebrali, Lucie Navrátilové, je vskutku živo. Není to tak dávno, co její manžel streamoval na TikToku, že jejich manželství je u konce. „Ne, jsem s ní už jenom kamarád, ale Lucku nenechám urážet,“ odpovídal bývalý trestanec na otázku, jestli ještě tvoří pár, zatímco Lucie se krátce mihla v záběru s jasně viditelným monoklem na levém oku. Ke krachu vztahu pak Michal ještě podotkl, že samotný rozvod ještě oficiálně neproběhl, že musí projít ještě přes soud. ​

Hrozivé audio z domácnosti paní vrahové

Podle nejnovějšího dění na TikToku to ale vypadá, že nadále sdílejí společnou domácnost. A to mírně řečeno hlučnou. Po síti totiž koluje audio, které má redakce eXtra.cz k dispozici a na němž Michal ječí na ženu, jež má údajně být spolubydlící páru Marcela. "Lehni si! Jsi vožralá jak bomba! V deset hodin večer jsi vožralá jak bomba!" řve z plných plic, zatímco na pozadí se ozývá uširvoucí křik a pláč několika dětí.

Audio vyvolalo na TikToku vlnu nevole. Lidé se bouří, že by děti něčemu takovému rozhodně neměly být vystavovány a požadují, aby na rodinu napochodovala sociálka a aby Lucii odebrali i zbylé čtyři děti. Zároveň obviňují Michala z domácího násilí.
Související články

Další články

Nejnovější kauzy