Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Horor se šťastným koncem: Podívejte, jak si tento nešika dokázal ublížit pilou!

Hrůzný pohled: Pilový kotouč uvízl hluboko v Gregoryho břiše.

Existují lidé, kteří by se ve svém vlastním zájmu do žádných kutilských prací raději neměli pouštět. Mezi takové nešiky patří i Gregory Steinmed z brazilského městečka Campina Mission, kterého o život málem připravila jeho vlastní kotoučová pila.

Šestapadesátiletý farmář si chtěl nařezat trochu palivového dříví, ale uklouzl a rotující pilový kotouč se mu zabořil do břicha. Ven se ho podařilo vytáhnout až lékařům v nemocnici v Santa Rose, do které byl Gregory po akutním ošetření převezen.

„Té pily se už nikdy v životě ani nedotknu. To přísahám a stojím si za tím. Přesvědčil jsem se o tom, že je to nebezpečný nástroj,“ řekl později Gregory reportérovi místních novin.

„Santa Rosa je od Campina Mission vzdálená přibližně dvě hodiny jízdy. Celou tu dobu jsem měl pilu pořád zaseknutou v břichu. Byl to hrozný zážitek. Ale věřil jsem, že to dobře dopadne. Jsem silný – nebojím se smrti,“ dodal.

Operace, při které byla pila konečně odstraněna, trvala více než dvě hodiny. Podle chirurgů kotouč pronikl do přibližně deseticentimetrové hloubky, ale naštěstí nezasáhl žádné životně důležité orgány. „Nebýt toho, že mu manželka poskytla první pomoc, a úsilí zdravotníků v Campina Mission, kteří zastavili krvácení, pravděpodobně by zemřel,“ podotkl dr. Maurice Romano.

Související články

Další články