Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Horor na Slovensku: Marek uškrtil manželku Petru, pak spal s jejím tělem v posteli

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Vražda
Slovenští policisté vyšetřují smrt sedmatřicetileté Petry. Ve středu ráno dorazili do bytu v bratislavské městské části Ružinov. Tělo Petry bylo nalezeno tchánem, v bytě žila se svým manželem Markem L. (39). Muž prý ženu uškrtil a poté se pokusil o sebevraždu. S tělem spal v posteli dva dny, jak uvedl slovenský web Nový čas.

Slovenská policie v bytě nalezla tělo zavražděné Petry a její manžel Marek byl po svém nevydařeném pokusu o sebevraždu obviněn z vraždy. Manželé však podle fotografií na sociálních sítích nežili nijak špatně, vypadalo to na příjemné zážitky spojené s cestováním. Bezdětný, avšak šťastně vypadající pár měl za týden na celý měsíc odcestovat do Himálaje.

Telefon na tísňovou linku

"Dne 26. února 2020 bylo ve vnitřních prostorách jednoho z bytů v Gagarinově ulici v Bratislavě nalezeno tělo sedmatřicetileté ženy bez známek života," napsala policie Bratislavského kraje na Facebooku.

Telefon na tísňovou linku zazvonil už ve středu v půl deváté ráno. "Na lince 158 jsme přijali oznámení o tom, že muž prý uškrtil ženu a následně se nejspíš pokusil o sebevraždu," uvedla tamní policejní mluvčí slovenskému webu Nový čas.

Uškrcená v posteli

Podle vyšetřování to vypadá, že volajícím na policii byl otec Marka. Údajně měl přijít do bytu manželského páru proto, aby popřál svému synovi k narozeninám, které v osudný den měl. Marka ale jeho otec našel s pořezanýma rukama.

Spal vedle těla dva dny

Otec našel kromě pořezaného Marka i jeho zavražděnou manželku. Ta podle informací webu Nový čas ležela v posteli přikrytá dekou. Petra měla být uškrcena a na těle měla vícero bodných zranění. Podle lékařů byla ale zavražděna už v pondělí, což znamená, že manžel Marek strávil v bytě s mrtvým tělem celé dva dny.

Podle policie je za brutální vraždou právě manžel zavražděné Petry. "Muž byl obviněn ze závažného zločinu vraždy. Obviněný měl ženě způsobit větší množství bodných a řezných zranění," vyjádřila se bratislavská policejní mluvčí Veronika Martiniaková. V tuto chvíli policie vyšetřuje, co muže vedlo k zavraždění své ženy.

Související články

Další články